اخبار

6 طرح عمرانی، کشاورزی و گردشگری در سروآباد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد، کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد گفت: 6 طرح عمرانی، کشاورزی و گردشگری با اعتباری بیش از 20 میلیارد ریال در چهارمین روز از دهه فجر در این شهرستان افتتاح شد.
6 طرح عمرانی، کشاورزی و گردشگری در سروآباد افتتاح شد

دادور فرماندار سروآبادگفت: کارگاه کشاورزی کشت کار گلخانه ای با سیستم کنترل مرکزی کاملا هوشمند در محل اداره فنی و حرفه ای شهرستان افتتاح شد.

وی افزود: این کارگاه آموزشی در راستای آموزش بخش های کشاورزی ( علوم زراعی) شامل پرورش توت فرنگی، پرورش گوجه فرنگی، خیار و گل های تزئینی برای متقاضیان این بخش ایجاد شده است.

فرماندار شهرستان سروآباد یادآور شد: پروژه گاز رسانی به روستای روآر در بخش مرکزی این شهرستان از مهمترین طرح های افتتاح شده چهارمین روز دهه فجر در این شهرستان بود که با افتتاح این پروژه ضریب نفوذ گاز روستایی در سروآباد به 93 درصد رسید.

وی اضافه کرد: با افتتاح این پروژه گاز رسانی، مجموع روستاهای بهره مند از نعمت گاز طبیعی در شهرستان سروآباد به 64 روستا رسید که این آمار از میانگین استانی بسیار بیشتر است.

دادور اظهار داشت: افتتاح 2 پروژه عمران دهیاری روستاهای ژریژه و دزوند علیا شامل دیوارچینی و سنگفرش با اعتباری بیش از یک میلیارد ریال از دیگر طرح های افتتاح شده بود.

فرماندار سروآباد یادآور شد: افتتاح ساختمان گردشگری اداره میراث فرهنگی در روستای ژریژه به عنوان مرکز دهستان با صرف اعتباری بیش از یک میلیارد ریال از دیگر طرح هایی بود که در چهارمین روز از دهه فجر افتتاح شد.

بازدید [ 566 ]