اخبار

45 پروژه در دهه فجر با اعتباری بیش از 120 میلیارد ریال در سروآباد به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛ فرماندار سروآباد در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته گفت: در دهه فجر 45 پروژه با اعتباری بیش از 120 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
45 پروژه در دهه فجر با اعتباری بیش از 120 میلیارد ریال در سروآباد به بهره برداری می رسد.

فرماندار سروآباد گفت: این پروژه ها در بخش های عمرانی، خدماتی، آموزشی، فرهنگی و اشتغالزایی است.
وی افزود: یک سالن ورزشی در شهر هورامان تخت نیز با اعتبار 12 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و شهرستانی در این دهه کلنگ زنی خواهد شد.
فرماندار سروآباد یادآور شد: سالن ورزشی زورخانه در شهر سروآباد، مدرسه پنج کلاسه روستای بلبر هورامان، گاز رسانی به روستاهای ژیوار و رودبار و افتتاح 20 خانه ویژه محرومین در روستاها از مهمترین پروژه های قابل افتتاح این شهرستان در دهه فجر است.
وی اضافه کرد: افتتاح پروژه های عمران شهری، دهیاری های بخش مرکزی و هورامان، برگزاری جشن های انقلاب در چند روستای منطقه، اعزام اکیپ های بهداشتی رایگان به روستاهای محروم، تجلیل از فعالان فرهنگی و قرآنی و برگزاری یادواره های شهدا در روستاها از دیگر برنامه های مهم دهه فجر در سروآباد است.
دادور گفت: افتتاح مرکز بهداشت روستای پایگلان، اصلاح شبکه فشار ضعیف برق شهری، دیدار با خانواده های معظم شهدا، غبار رویی مزار شهدا، افتتاح منبع آب روستای یوژنان، افتتاح خانه عالم روستای نسنار و رونمایی از تمثال شهدای شهرستان به مناسبت کنگره 5400 شهید استان کردستان نیز در دهه فجر انجام می شود.
وی با تقدیر از توجه ویژه دولت به مناطق محروم بویژه شهرستان سروآباد افزود: افتتاح و بهره برداری از این تعداد پروژه با اعتبار 121 میلیارد آن هم در شرایط تحریم های ظالمانه دشمنان در شهرستان مرزی سروآباد بسیار ارزشمند و ستودنی است.
فرماندار سروآباد بر لزوم برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر تاکید کرد و یادآور شد: دهه فجر یادآور رهایی ملت ایران از سلطه دشمنان و استقلال و آزادی میهن اسلامی از استعمار دشمنان است بنابراین گرامیداشت باشکوه این ایام یک ضرورت است.

دادور در پایان به معوقات کارگران شهرداری سروآباد اشاره کرد و گفت : پیگیر پرداخت معوقات کارگران شهرداری هستیم که انشالله این معوقات در چند نوبت پرداخت شود.

بازدید [ 416 ]