اخبار

11 میلیارد ریال کالای قاچاق در سروآباد

بیش از 11 میلیارد ریال کالای قاچاق در سروآباد کشف و ضبط شد فرمانده انتظامي استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 11 میلیارد و 600میلیون ریال در عملیات مشترک با هنگ مرزی "مریوان" خبر داد.
11 میلیارد ریال کالای قاچاق در سروآباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"علی آزادی"در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا"سروآباد" با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی از جابه جایی محموله کالا قاچاق توسط قاچاقچیان مطلع و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان سروآباد در عملیات مشترک با مرزبانی شهرستانهای سروآباد و مریوان محل تردد قاچاقچیان را شناسایی و در عملیات هوشمندانه ای آنان را غافلگیر کردند.
سردار آزادی بیان داشت: قاچاقچیان به محض مشاهده مأموران بارهای خود را رها و متواری شدند که در بازرسی به عمل آمده از بارهای به جا مانده 10دستگاه تلویزیون ال ای دی، 47هزار و200  نخ سیگار،20طاقه پارچه، 118 ثوب انواع البسه ، 2 هزار و330 قلم لوازم آرایشی، 14دستگاه پلی استیشن و 524 عددقطعات خودرو کشف شد.
فرمانده انتظامي استان کردستان با بیان اینکه تلاش در راستای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد؛ تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالای کشف شده را11میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد کردند.


بازدید [ 51 ]
برچسب ها