اخبار

فرماندار سروآباد گفت: اشتغال پایدار با جذب سرمایه گذار و رفع موانع و مشکلات تولید از اهداف بلند مدت کارگروه اشتغال شهرستان است.

جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان سروآباد به رياست مهندس میرزایی فرماندار اين شهرستان ، دکتر حسینی مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان وسایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار شد.
 فرماندار سروآباد  گفت: اشتغال پایدار با جذب سرمایه گذار و رفع موانع و مشکلات تولید از اهداف بلند مدت کارگروه اشتغال شهرستان است.

 به نقل از روابط عمومي فرمانداري سروآباد ؛ در اين جلسه گزارشي از وضعيت جذب اعتبارات و تسهيلات اشتغال زايي در سال گذشته، تعداد افراد ثبت شده در سامانه هاي مربوطه و نيز مسائل و مشكلات موجود جهت بررسي و تصميم گيري ارائه شد.

مهندس میرزایی فرماندار شهرستان سروآباد با تاكيد بر لزوم توجه ويژه به بحث اشتغال گفت: يكي از اولويت هاي اصلي ما در شهرستان حل مشكل اشتغال است و در اين راستا بايد مسير را به سمتي ببريم كه از توليد كالاي داخلي حمايت شود كه اين يك وظيفه و تكليف در قبال نظام و انقلاب است و البته توليد كننده نيز بايد به فكر افزايش كيفيت كالا و خدمات براي بالا بردن رضايت مصرف كننده باشد.

وي در ادامه با اشاره به اهميت و نقش بانك ها در توسعه شهرستان افزود: با توجه به شناور بودن اعتبارات و تسهيلات بخش اشتغال به ويژه تسهيلات اشتغال روستايي بايد تمام توان خود را در جهت جذب اين اعتبارات به كار گيريم .

وی افزود: در بحث اشتغال‌زایی یکی از موارد، تأمین منابع مالی است.ما برای ایجاد یک اشتغال پایدار نیاز به ایجاد یک چرخه کامل از زمان تولید، توزیع و عرضه محصولات و بازار فروش داریم و باید تمام این موارد را مدنظر قرا دهیم.

 مهندس میرزایی از اختصاص 15 میلیارد تخصیص داده شده به طرحهای اشتغالزایی از طرف بنیاد علوی به شهرستان سروآباد خبرداد.

بازدید [ 280 ]
برچسب ها