اخبار

فرماندار سروآباد :

عملیات گاز رسانی به هشت روستای دیگر در دست اجرا است

فرماندار شهرستان سروآباد گفت: در راستای برنامه های توسعه ای خدمات گازرسانی در مناطق کمتر توسعه یافته عملیات گاز رسانی به هشت روستای این شهرستان در دست اجرا است
  عملیات گاز رسانی به هشت روستای دیگر در دست اجرا است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد کوهسار دادور اظهار داشت: همچنین عملیات گازرسانی به یک روستای شهرستان در دست اجرا و عملیات گازرسانی به یک روستای دیگر در هفته دفاع مقدس به بهره برداری خواهد رسید.

 وی اضافه کرد: از مجموع 73 روستای شهرستان سروآباد 63 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و عملیات گاز رسانی به هشت روستای دیگر در دست اجرا است.

 فرماندار شهرستان سروآباد گفت: گازرسانی به روستای ژیوار که 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد در مرحله اجرا است و گازرسانی به روستاهای عباس آباد، کلجی، ناو، نوین، هرسین، جولانده، دیوزناو و زوم در دست اجرا است.

 وی افزود: برای این روستاها در مجموع اعتباری بیش از بر 72 میلیارد ریال نیاز است که با گازرسانی به این هشت روستا در مجموع هزار و 53 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

 وی اظهار داشت: عملیات گازرسانی به کارخانه آرد این شهرستان در دست اقدام است و مشکل گازرسانی به چند خانوار باقی مانده در روستاهای بلبر و سلین بخش هورامان برطرف شده است.

 وی اضافه کرد: برنامه های راهبردی عملیات توسعه پایدار با تاکید بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در مناطق کمتر توسعه یافته و اتمام عملیات گاز رسانی به شهرستان سروآباد در دست اجرا است.

بازدید [ 645 ]