اخبار

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد طی پیامی فرا رسیدن هفته جهانی کار آفرینی را تبریک گفت

یوسف باشی فرماندار شهرستان  سروآباد طی پیامی فرا رسیدن هفته جهانی کار آفرینی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری متن پیام فرماندار به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

28 آبانماه  - 4 آذرماه  به عنوان هفته «جهانی  کارآفرینی » نامگذاری شده است.

مهارت و کارآفرینی پیوند ناگسستنی با یکدیگر دارند. کارآفرینی، مفهومی است که همواره همراه بشر بوده و به عنوان پدیده ای نوین، نقش موثری را در توسعه اقتصادی کشورها ایفا نموده، به طوری که در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروز دارای نقش کلیدی است.

اکنون در عرصه جهانی، افراد خلاق، نوآور، نوساز و مبتکر به عنوان (کارآفرینان) منشأ تحولات بزرگی در زمینه های تولیدی و خدماتی شده اند که از آن‌ها به عنوان کارآفرینان ملی یاد می شود.

توسعه آموزشهای لازم در شرایط کنونی برای رشد اقتصادی کشور و به ویژه شتاب دهی به فرایند تولید و ایجاد اشتغال پایدار، امری حیاتی است؛ زیرا سرمایه گذاری های زیربنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و به طور کلی سرمایه فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلا استفاده مانده و یا به نحو اقتصادی و کارآمد، مورد بهره برداری قرار نمی گیرد.

اینجانب، هفته  جهانی کار آفرینی  را به کلیه تلاشگران و دست اندرکاران این  عرصه  در شهرستان سروآباد  ، تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همگان را در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت ارائه خدمات آموزشی  با هدف کارآفرینی و توسعه پایدار را از درگاه پروردگاه سبحان مسئلت می نمایم.

.

بازدید [ 46 ]
برچسب ها