اخبار

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد : بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است.

باشی فرماندار شهرستان سروآباد طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، متن پیام فرماندار شهرستان سروآباد بدین شرح است:
یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد : بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است.

                                                             بسم الله الرحمن الرحیم

      بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدان ها.  

       مقام معظم رهبری

بسیج پرورش یافته در مکتب امام راحل با فرهنگ سازی تفکر بسیجی تبیین شده بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و مورد عنایت ویژه مقام عظمای ولایت در طول این سالها مدرسه عشق بوده و تبلور ایثار و از خود گذشتگی.

 بسیج، نماد اخلاص است  و خدمت خالصانه به مردم. بسیج شکوه جهاد است و ظلم ستیزی. پرچم دار ولایت مداری است و  اوج ایمان و  حرکت در مسیر حق و حق طلبی  . رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن، وسمبل مقاومت در برابرظلم  ، و تفکر بسیجی از قداست نیت اوست که جوشان است و بالنده و ساری و جاری در دلهای مشتاق و مومن مردم . خلوص و صفای بسیجیان  در دوران دفاع مقدس همچون خورشید می درخشد وتابش نورانیت سیمای درخشان بسیجیان مخلص و مبارز در جریان جنگ تحمیلی  انسانها را مجذوب خود می کرد. بسیج یک فرهنگ ساخته شده و دردوران حماسه ورزم  است وامید مردمان برای فرداهایی بهتربا نهادیه کردن فرهنگ وتفکر بسیجی که دردل آحاد مردم ایران زمین نهفته است .به یقین بسیج متعلق به همه اقشار مردم وفادار به نظام وانقلاب شکوهمند اسلامی است ومردم عاشق اخلاص،صفا،حماسه آفرینی وایثارگری بسیجیان درس آموز مکتب امام راحل  هستند.

بی تردید، اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا، زنده و مصون بخش کشور، در مقابل تمامی حوادث ، تهدیدات و ناملایماتی است که به جامعه شور ، نشاط و حیات می بخشد.

هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره)  بنیان گذار بسیج و بیعتی  با بزرگ بسیجی دلاور مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) است.

اینجانب ضمن گرامیداشت شهدای والامقام  ، هفته بسیج را به تمامی بسیجیان دریادل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های معزز شهدا و جانبازان گرامی کشور به ویژه سروقامتان جهاد و شهادت شهرستان سروآباد  تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را در راستای منویات مقام معظم رهبری توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت می نمایم.

بازدید [ 33 ]
برچسب ها