اخبار

کلید ۳۳ واحد مسکونی مددجویی تحویل خانوارهای کردستانی شد

کلید ۳۳ واحد مسکونی مددجویی تحویل خانوارهای کردستانی شد

مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی (ره) کردستان گفت: به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب و در سومین و چهارمین روز از دهه فجر کلید ۳۳ واحد مسکونی تحویل خانوارهای زیرپوشش این نهاد شد.

محمدرسول شیخی زاده روز  اظهار داشت: از این تعداد هفت واحد در شهرستان کامیاران با اعتبار چهار میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجرتحویل مددجویان زیرپوشش در این شهرستان شد.

وی با بیان اینکه ۲۶ واحد از این تعداد نیز مربوط به سروآباد است، گفت: ۲۴ واحد از این تعداد مشارکتی بین کمیته امداد و سپاه و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال احداث شده و ۲ واحد نیز مشارکتی با استانداری بوده که با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال احداث و تحویل مددجویان زیرپوشش شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان افزود: علاوه بر تحویل این تعداد واحد مسکونی در سروآباد، همزمان با دهه مبارک فجر ۷۵ مورد تعمیرات مسکن نیز با پرداخت یک میلیارد ریال به مددجویان زیرپوشش کمیته‌امداد در این شهرستان انجام شده است.

شیخی‌زاده یادآور شد: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ۱۵ مورد اشتغالزایی با پرداخت هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای متقاضیان اشتغال در سروآباد انجام شد، ضمن اینکه ۲۰ طرح شغلی با پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیارد ریال برای مددجویان زیرپوشش این نهاد در کامیاران نیز افتتاح شد.

وی اظهار داشت: در مجموع به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با ایام دهه مبارک فجر، ۹۳ واحد مسکن مددجویی در استان به بهره‌برداری رسیده و تحویل مددجویان زیرپوشش کمیته امداد می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: از این تعداد واحد مسکونی مددجویی ۵۳ مورد شهری و ۴۰ مورد روستایی است و تمام شهرستان‌های استان در این پروژه‌ها سهم دارند.

بازدید [ 99 ]
برچسب ها