اخبار

کامیار میرزایی فرماندار شهرستان سروآباد طی پیامی از حضور باشکوه و تماشایی مردم شهید پرور، و همیشه در صحنه این شهرستان در راهپیمایی يوم ا... ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کرد.

کامیار میرزایی فرماندار شهرستان  سروآباد طی پیامی از حضور باشکوه و تماشایی مردم شهید پرور، و همیشه در صحنه این شهرستان در راهپیمایی يوم ا... ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کرد.

                                                                                                                                                                                   
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، متن پیام مهندس میرزایی فرماندار شهرستان سروآباد به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

راهپیمایی حماسی یوم‌الله ۲۲ بهمن، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمايت و همراهي همه جانبه از نظام و انقلاب اسلامي است.

مردم سرافراز، انقلابی، متدین،  و همیشه در صحنه شهرستان سروآباد بار دیگر حضور پرشور، افتخارآمیز، به یاد ماندنی، تماشایی و دشمن شکن شما در چهل ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگ زرین دیگری بر افتخارات بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و این شهرستان افزود.

حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی بود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی و در حفظ و صیانت از دستاورد هاو ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاهی نخواهید کرد.

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن بار دیگر همدلی و یکپارچگی همه گروه‌ها و جناح‌ها را نشان داد و  مردم شهرهای اورامان وسروآبادو روستاهای این شهرستان نیز همپای مردم سراسر کشور حماسه‌ای عظیم و ماندگاری را خلق کردند که شایسته تقدیر است.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک شما مردم غیور و شهید پرور شهرستان سروآبادکه  همواره همچون گذشته دوشادوش مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی در صحنه حاضر بوده و نشان داده اید به آرمان های بنیانگذار این انقلاب وفادار بوده و در خط رهبری عظیم الشان (مدظله العالی) گام بر می دارید تقدیر و تشکر نمایم                                              .                                                                                                                                      

بازدید [ 98 ]
برچسب ها