اخبار

پیام فرماندار شهرستان سروآباد به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛یوسف باشی فرماندار شهرستان در پیامی بمناسبت روز جهانی قدس گفت: ملت‌های آزاده جهان اسلام از مسئله فلسطین و آرمان امام و رهبری فاصله نگرفته‌اند.
پیام فرماندار شهرستان سروآباد به مناسبت روز جهانی قدس
بسم الله الرحمن الرحیم
فلسفه روز قدس حمايت از مظلوميت مسلمانانی است که چندين دهه بود که زیر سخت ترين جنايات رژیم صهیونیستی به سر مي بردند و امام خميني (ره) به عنوان زبان گوياي مظلومان جهان در نخستين سال از پيروزي انقلاب اسلامي آخرين جمعه از ماه مبارك رمضان را با عنوان روز جهاني قدس و با هدف حمايت از قبله نخست مسلمانان و مردم مظلوم فلسطين اعلام كرد و از آن زمان جهان شاهد حمايت مسلمانان و آزاد انديشان از اين اقدام انقلابي است.
با توجه به اینکه امسال به دلیل شرایط جامعه راهپیمایی روز قدس صورت نمیگیردباید شرایط جهت استماع همگانی منویات رهبر معظم انقلاب در این روز بزرگ توسط فعالان رسانه ای فراهم شود.
امسال در زمانی قدس را زنده نگه می‌داریم که علم‌دار جبهه مقاومت، شهید قاسم سلیمانی در میان ما نیست ولی راه او زنده است.
در پایان پیام آمده است: ملت‌های آزاده جهان اسلام از مسئله فلسطین و آرمان امام و رهبری فاصله نگرفته‌اند؛ کرونا جبهه مقاومت را تضعیف نکرد بلکه ذهن‌ها را متوجه ویروسی خطرناک‌تر از کرونا کرد، آن هم ویروس رژیم غاصبی به نام اسرائیل که می‌اندیشید با بحران کرونا، امت اسلامی از یاد فلسطین غافل هستند. حال شاهد آن هستیم که بحران کرونا باعث تقویت اسلام و تضعیف دشمنان اسلام شد.

بازدید [ 193 ]
برچسب ها