اخبار

پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته ثبت احوال

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد با صدور پیامی ضمن تبریک روز ملی و هفته ثبت احوال از زحمات مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه ثبت احوال تقدیر و تشکر کرد.
پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته ثبت احوال

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ، متن پیام به شرح ذیل می باشد.

دولت "تدبیر و امید" با بهره گیری از اصول مدیریتی برمبنای عقلانیت و دانش به لطف پروردگار متعال ، گام های بلندی در مسیر توسعه و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف برداشته است و فعالیت را بر مبنای اندیشه و تفکر اسلامی، اقتصاد مقاومتی با محوریت ولایت و توسعه توانسته است در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، مسیر توسعه و خدمت را فراهم نماید. در این راستا نقش سازمان ثبت احوال با تصمیم سازی مناسب ، برنامه ریزی سیستمی و ورود به عرصه برون سپاری خدمات به بخش خصوصی ، اقتصاد مقاومتی را عملیاتی و علاوه بر تکریم مردم و تسهیل خدمات ، زمینه ایجاد اشتغال را به سهم خود فراهم نموده است.

سوم دی ماه ، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است و نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال ، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشا خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده‌اند.

سازمان ثبت احوال كشور به عنوان مرجع امور هويتي ايرانيان در راستاي تحقق سند چشم انداز ، دستاوردهاي ارزشمندي در زمينه هويت بخشي و صيانت از حقوق شهروندان با ثبت به موقع وقايع حياتي چهارگانه (تولد ، وفات ، ازدواج و طلاق) داشته و بستر خدمات هويت الكترونيكي بر پايه اساسي ترين درگاه اطلاعاتي را ايجاد كرده است.

صدور شناسنامه مکانیزه و صدور کارت هوشمند ملی که علاوه بر تصدیق هویت در فضای مجازی به عنوان زیرساخت اصلی دولت الکترونیک مورد توجه نظام اجرایی کشور بوده و ماحصل این طرح ملی، الکترونیکی شدن تمامی خدمات با مشارکت موثر دستگاه‌های اجرایی را به ارمغان خواهد آورد، نشان از تحولات چشمگیری دارد که در حوزه ثبت احوال شاهد آن هستیم.

اینجانب فرا رسیدن هفته ثبت احوال را به کلیه خدمتگذاران عرصه ثبت وقایع حیاتی تبریک عرض می نمایم و از خدمات کارکنان مجموعه ثبت احوال شهرستان سروآباد در توسعه الکترونیکی دولت تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم دستگاه های اجرایی مرتبط با همکاری صمیمانه با تلاشگران ثبت وقایع حیاتی در پیشرفت و سربلندی میهن عزیز ، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت "تدبیر و امید" و ارائه خدمات شایسته به شهروندان موفق و موید باشند.

یوسف باشی

فرماندار شهرستان سروآباد

بازدید [ 102 ]
برچسب ها