اخبار

پیام تبریک سرپرست فرمانداری سروآباد به مناسبت روز شوراها و روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛سرپرست فرمانداری سروآباد به مناسبت روز شوراها و روز جهانی کار و کارگر باصدور پیامی این روز را تبریک گفت
پیام تبریک سرپرست فرمانداری سروآباد به مناسبت روز شوراها و روز جهانی کار و کارگر

به نام خدا

سپاس و ثنا بر خالقي که به لطف استقرارنظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ودر راستاي احترام واکرام به شخصيت و هويت انسان ومردم عزيز ايران نهادي به نام شوراي اسلامي در اين کشور شکل گرفت.نقشی که شوراها در افزایش اعتماد عمومی می توانند ایفا کنند بسیار مهم بوده و زمینه ساز افزایش مشارکت اجتماعی است که سرمایه اصلی و اساسی نظام اسلامی محسوب می شود و از سویی دیگر بی توجهی به جایگاه شوراها مانع رسیدن به اهداف پیش بینی شده در قانون می شود.

اين روز با شکوه را به همه اعضاي محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا  که با وظيفه شناسي وتوجه به اصل دانش محوري در حل مشکلات شهر و روستاها تلاش ميکنند، تبريک وتهنيت عرض نموده،سلامت همگان را از خداي بزرگ خواهانم .

درادامه نکوداشت روز جهاني کار وکارگر وبه پاس خدمات صادقانه وبي دريغ کارگران شريف مومن وصبور ايران اسلامي ،فرصتي مغتنم وبي نظير است تا زحمات آنان را ارج نهيم .

اينجانب ضمن تقدير از کارگران متعهد و پر تلاش ایران اسلامی،اين روز خجسته را به يکايک آنان تبریک عرض نموده،توفيق وسلامتي همه عزيزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

ان شاء الله در سال رونق تولید بتوانیم در کنار همدیگر گامهای اساسی برای تحقق این مهم که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، برداشته و با رونق تولید،رونق اقتصادی و کاهش بیکاری در جامعه را رقم بزنیم.

والله خیر؛..وابقی

 

  کامیار میرزائی

سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد

بازدید [ 380 ]
برچسب ها