اخبار

شهرستان سروآباد

پیام تبریک سرپرست فرمانداری سروآباد بمناسبت روز معلم

مهندس میرزائی سرپرست فرمانداری سروآباد، با صدور پیامی 12 اردیبهشت ماه سالروز گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تمامی معلمان والامقام شهید این مرز و بوم، این روز بزرگ را به تمامی معلمین گرانقدر در ایران اسلامی، استان کردستان و بویژه شهرستان سروآباد تبریک گفت.
پیام تبریک سرپرست فرمانداری سروآباد بمناسبت روز معلم

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم تعالی

12 اردیبهشت ؛یاد و خاطره استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری معلم بزرگ مدرسه انقلاب اسلامی را گرامی می داریم و بر فرهنگیان و معلمان این طلایه داران آگاهی و روشنگری به عنوان زیربنای توسعه و پیشرفت جامعه درود می فرستیم.

تقارن اين روز با روز بزرگداشت مقام معلم فرصتي را فراهم مي آورد تا از معلمان و آموزگاران ميهن اسلامي مان تقدير و در برابر عظمت و مقام شامخ آنان سر تعظيم فرود آوريم

تقدیر از جایگاه معلمین ، تقدیر از تلاش و ایثار مردان و زنانی است که همچون شمع می سوزند تا چراغ علم و دانایی در جامعه همواره روشن و تابان باقی مانده و از فروغ آن مسیر رشد وتعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی روشن و نمایان بماند.
اینجانب ضمن گرامیداشت، یاد و خاطره شهید مطهری ،روز معلم را به تمامی فرهیختگان و معلمان که با پرورش فرزندان ما پایه های ساخته شدن ایرانی آباد و سرافراز را بنا می نهند تبریک گفته، توفیق روزافزون آنان را از درگاه خداوندمنان مسئلت می نمایم.

 


کامیار میرزائی

سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد

بازدید [ 337 ]