اخبار

همزمان با روز شورا، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش سروآباد با محوریت برنامه ریزی برگزاری مراسمات هفته معلم برگزار شد

همزمان با روز شورا، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش سروآباد با محوریت برنامه ریزی برگزاری مراسمات هفته معلم برگزار شد

کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد با تبریک فرارسیدن هفته معلم این مناسبت را به تمام معلمان دلسوز ایران و شهرستان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همزمان با این ایام با مشارکت پرشور ادارات و مردم قدر شناس از تمام این عزیزان به نحو شایسته تقدیر وتجلیل بعمل آید.

وی با اشاره به اهمیت تعلیم وتربیت ونقش انسان ساز معلمین در جامعه  گفت: هفته معلم بهانه ای بسیار زیبا به جهت قدردانی از زحمات این فرهنگیان می باشد و از تمام ادارات و اعضاء شورای آموزش و پرورش خواست تا در رفع مشکلات فرهنگیان عزیز وکمک به  پیشبرد اهداف آموزش و پرورش اهتمام لازم را داشته باشند.

محمد عزیزی مدیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت توجه به برنامه های هفته معلم خاطر نشان کرد؛ معلم رکن اساسی تعلیم و تربیت اسلامی است به همین سبب تجلیل از مقام معلم تجلیل از مقام انسانیت می باشد.

عزیزی با اشاره به اینکه معلمان شهرستان با وجود مشکلات عدیده و وجود شرایط کاری سخت گفت: کسب رتبه اول مقطع دکتری توسط دبیر شهرستان و تهیه مستند شبکه دو سیما نشان دهنده ایثارگری، تعهد و تلاش همیشگی معلمان شهرستان می باشد و در ادامه با اشاره به کسب موفقیت  معلم شهرستان سروآباد به عنوان معلم برتر کشوری گفت: این موفقیت نمود عینی وجود عشق و علاقه وافر معلمان شهرستان در سطح استان و کشور است و جا دارد از تمام این عزیزان به عنوان نقطه عطف توسعه کشور به بهترین شکل تجلیل گردد.

عزیزی با اشاره به نزدیک شدن به امتحانات نوبت دوم و اهمیت برگزاری سالم این فرایند حساس آموزشی گفت: برنامه ریزی های جامعی در راستای رسیدن به اهداف مد نظر آموزشی انجام گرفته تا دانش آموزان به موفقیت لازم و شایسته نائل گردند.

بازدید [ 664 ]
برچسب ها