اخبار

همایش گرامیداشت 9 دی در شهرستان سروآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ همایش گرامیداشت 9 دی با حضور فرماندار ، مسئولین و مردم شهرستان سروآباد در سالن شهید مرادی برگزار شد.
همایش گرامیداشت 9 دی در شهرستان سروآباد برگزار شد

دکتر اصغر حسینی از اساتید دانشگاه کردستان در این همایش گفت: حماسه نهم دیماه سال 88 برگ زرینی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید ابعاد مختلف آن مورد بررسی قرار گیرد.

وی گفت: یکی از مهمترین برنامه های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در جریان انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، ایجاد خلل در صفوف منظم مردم و تلاش در جهت تضعیف این نظم الهی بود.

دکتر حسینی گفت: اتحاد و وحدت میان مردم در تبعیت محض از مقام معظم رهبری باعث شد که فتنه گران نتوانند در توطئه های پیش بینی شده های خود پیروز شوند.

وی اظهار داشت: تأکید مقام معظم رهبری در افزایش بصیرت باعث شد که مردم بتوانند در غبار فتنه، راه را تشخیص داده و با خلق حماسه ای تاریخی در نهم دیماه ، آمادگی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کنند.

این استاد دانشگاه اظهارداشت:در فتنه سال 88 نظام و انقلاب را تا لبه پرتگاه بردند اما این بصیرت مردم بود که انقلاب و نظام را با رهبری و سردمداری ولایت نجات دادو هدایت های رهبری بود که این فتنه به درستی کنترل و پایان پذیرفت.

وی تاکیدکرد:نه دی متعلق به حزب و گروه خاصی نیست بلکه متعلق به همه حزب ها و جناح ها ،دلسوزان نظام و انقلاب ومحبین اهل بیت است.

دکتر حسینی با بیان اینکه در 9 دی به مقدسات توهین شد و مسجدها به آتش کشیده شد،گفت:همه باید تلاش کنند جلسه 9 دی باشکوهتر از گذشته برگزار شود تا ثابت کنیم بصیرت ما روز به روز نسبت به اسلام افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به جنگ خطرناک رسانه ای گفت :همه مسئولان برای برگزاری باشکوه حماسه 9دی باید پای کار باشند تا بار دیگر اهمیت و نقش بصیرت در تداوم اهداف انقلاب اسلامی به جهانیان نشان داده شود

.

بازدید [ 512 ]