اخبار

سرپرست فرمانداری سروآباد

هدف از برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش رفع موانع پیش روی آموزش و پرورش می باشد

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد و با حضور کلیه اعضا در محل آموزش و پرورش برگزار شد
هدف از برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش رفع موانع پیش روی آموزش و پرورش می باشد

سرپرست فرمانداری سروآباد

هدف از برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش رفع موانع پیش روی آموزش و پرورش می باشد

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد و با حضور کلیه اعضا در محل آموزش و پرورش  برگزار شد.

فرزاد شمس سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد با اشاره به اهمیت وجود یک آموزش و پرورش توانمند و پویا در رسیدن به توسعه پایدار در هرکشوری گفت: هدف از برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش رفع موانع پیش روی آموزش و پرورش می باشد.

شمس با اشاره به رسالت آموزش و پرورش در تقویت بنیه فرهنگی خاطر نشان کرد؛ موفقیت تمام برنامه های ملی در سطح جامعه نیازمند کمک و همکاری آموزش و پرورش می باشد و خود همین امر بر حل و فصل مشکلات پیش روی این سازمان بزرگ اجتماعی دلالت دارد.

محمد عزیزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سروآباد با تبریک فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش بر نقش کلیدی این شوراها در حل مشکلات پیش روی این وزارت خانه تاکید و گفت: مهمترین کارکرد شورا استفاده از خرد جمعی در انجام هر کاری می باشد.

وی با اشاره به اهمیت برقراری عدالت آموزشی و نتایج مثبت آن در جلب رضایت عمومی مردم گفت: با منابع محدود آموزش و پرورش رسیدن به تمام اهداف مورد نظر امکان پذیر نمی باشد و همین امر ضرورت بهره گیری از کمک های مردمی و خیرین و مشارکت های اولیاء دانش آموزان را می رساند.

عزیزی با تاکید بر این نکته که مشارکت والدین در کمک به مدارس الزامی نمی باشد گفت: شرایط و وضعیت موجود لزوم حمایت شورای آموزش و پرورش را از برنامه های اولویت دار می رساند و ابراز امیدواری کرد که با تکیه بر تصمیمات این شورا قدم های مثبتی در حل مشکلات پیش رو برداشته شود.

در ادامه از زحمات تعدادی از اعضای قبلی بابت تلاش و فعالیت هایشان در طول دوره عضویت در این شورا تقدیر به عمل آمد.

بازدید [ 2493 ]
برچسب ها