اخبار

نشست هم اندیشی و هماهنگی عوامل اجرایی ، نظارتی و بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

جلسه ستاد انتخابات با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در فرمانداری سروآباد برگزار شد.
نشست هم اندیشی و هماهنگی عوامل اجرایی ، نظارتی و بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد جلسه هماهنگی ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  شهرستان سروآباد به ریاست جناب آقای خوش اقبال معاون  محترم سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان وبا حضور مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد ، مدیران کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری  ؛ امنیتی و انتظامی و فناوری اطلاعات استانداری با عوامل اجرایی ، اعضای هیات اجرایی،نظارت وبازرسی انتخابات شهرستان در فرمانداری سروآباد  برگزار شد.

 میرزایی ضمن خوش آمدگویی به اعضای حاضر و ارائه گزارش کامل از اقدامات انجام گرفته مطابق برنامه زمانبندی در ستاد انتخابات شهرستان  بیان نمود مشارکت در انتخابات و رأی دادن از مؤلفه‌های اساسی رفتار سیاسی شهروندان محسوب می‌شود.

مهندس میرزایی در این جلسه بر دقت و هوشیاری و همچنین حفظ آمادگی در روز انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جهت  مشارکت حداکثری وبهتر برگزار شدن انتخابات تاکید کردند.

درادامه  جلسه آقای  خوش اقبال ضمن خدا قوت و تشکر از زحمات  هیات اجرایی شهرستان  و توجیه مسئولین مربوطه  گفت : اهتمام بر اصل قانون مداری در برگزاری انتخابات سالم و پرشور حائز اهمیت است.

وی در ادامه گفت : انتخابات یک فرایند تصمیم‌گیری رسمی است که طی آن مردم یا بخشی از مردم برای اداره امور عمومی خود شخص یا اشخاصی را برای مقامی رسمی به مدت معلوم با ریختن رأی به صندوق‌های انتخاباتی برمی‌گزینند.

در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات وپیشنهادات اصلاحی پرداخته وسوالاتی را مطرح ومدیران کل در حوزه مربوطه سوالات را پاسخ وتوصیه ها وتاکیدات لازم را جهت هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات بیان نمودند.

بازدید [ 121 ]
برچسب ها