اخبار

مراسم مولودی خوانی روستای چشمیدر

هرساله با فرا رسیدن سالروز میلاد نبی مکرم اسلام (ص) مراسم مولودی خوانی در شهرستان سروآباد برگزار می گردد.
مراسم مولودی خوانی روستای چشمیدر

مهندس میرزایی در آئین جشن سالروز میلاد پیامبر (ص) و بزرگداشت هفته وحدت در مسجد روستای چشمیدر در جمع مردم گفت: کفر جهانی با پرورش عناصر تروریستی سعی در ایجاد اختلاف بین مسلمانان دارد ولی با بیداری امت اسلام و علمی دینی تاکنون نتوانسته اند کاری از پیش ببرد.

وی خاطر نشان کرد اگر محوریت خدمت به مردم توسط کارگزاران نظام مدنظر قرار گیرد ، همسویی و هم راستایی در تمامی ارکان اتفاق  خواهد افتاد.

سرپرست فرمانداری سروآباد وحدت در جامعه را امری ضروری دانست و خاطر نشان کرد: دولت همه تلاش خود را برای ایجاد امنیت معطوف کرده تا امنیت پایداری در کشور داشته باشیم.

وی اظهار نمود: امروز جامعه ما بیشتر از هر چیز به وحدت و یکپارچگی نیاز داشته و لذا مسئولین باید در این راستا تلاش نمایند.

میرزایی امنیت و آرامش امروز را یکی از نیازهای ضروری و اجتماعی بشر داسته و گفت: مردم امنیت را برای حیات اجتماعی خود نیاز دارند.

وی پیشرفت و تکامل ، خلاقیت و شکوفایی استعدادها را در سایه امنیت عنوان کرد و افزود: برای ایجاد امنیت و آرامش تمام نیروی مسلح در تلاش هستند.

مهندس میرزایی در ادامه افزود :هوشیاری و بیداری مردم غربی ترین نوار مرزی کشورمان باعث شده که دشمنان و کفرجهانی که همواره در پی ایجاد توطئه و اختلاف افکنی هستند ره به جایی نبرند و شاهد یک آرامش  امنیت و توسعه ای پایدار در شهرستان سروآباد باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد ، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک ربیع الاول و میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و هفته وحدت مراسم باشکوه مولودی خوانی در روستای چشمیدر از توابع بخش مرکزی شهرستان سروآباد با حضور مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری ، روحانیون و اقشار مردم برگزار گردید.

بازدید [ 220 ]
برچسب ها