اخبار

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان سروآباد برگزار شد.

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان سروآباد برگزار شد

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان سروآباد برگزار شد.
مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان سروآباد برگزار شد

بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار
مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان سروآباد برگزار شد.

ظهر امروز مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان سروآباد بمناسبت روز خبرنگار در سالن فرمانداری، با حضور فرماندار سروآباد، بخشداران بخش مرکزی و اورامان ، خانم خوشه سپهر تهیه کننده رادیو مریوان ،مدیر آموزش و پرورش ، رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد ،رئیس اداره تبلیغات اسلامی و برخی از خبرنگاران  شهرستان سروآباد برگزار شد.
فرماندار سروآباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید گفت: تبریک می گویم به آنهایی که چه با قلم و چه با قدم در جهت آبادی و آزادی این مرز و بوم تلاش می کنند و از خبرنگارانی که صادقانه همراه مردم و مسئولان بودند کمال تشکر را دارم.
مفاخری افزود: خبرنگاران در جامعه نقشی کلیدی در بیان حقایق و نظارت بر امور داشته و در  ارتقای سطح اجتماعی در کنار ارتقای فرهنگ عمومی نقشی مهم دارند.
وی افزود: خبرنگاران تلاش خود را انجام دهند تا اخبار را بصورت صحیح و شفاف انعکاس دهند و رسالت خود را به خوبی انجام دهند که تلاش خبرنگاران در سروآباد قابل تقدیر است.
وی اظهار داشت نقد سازنده  و منصفانه ،  بدون شک موجب ایجاد انگیزه و امید  به آینده ای روشن خواهد شد که خبرنگاران باید این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند  . 
خوشه سپهر تهیه کننده رادیو مریوان نیز بعنوان خبرنگار پیشکسوت نیز با تبریک این روز به اصحاب رسانه و خبرنگاران افزود :خبرنگار باید حرفه ای عمل کنند و با دقت و در کمترین زمان خبر را به مخاطب برساند .
در پایان با اهدای لوح تقدیر از خبرنگاران شهرستان سروآباد تجلیل شد.

 

بازدید [ 133 ]