اخبار

مراسم اربعین دو شهید روستای ژیوار شهرستان سروآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛ مراسم چهلم دو شهید روستای ژیوار شهرستان سروآباد با حضور خانواده‌های معظم شهدا، امامان جمعه و جماعت ، فرماندار سروآباد ، فرمانده سپاه مریوان ، برخی از روسای شهرستانی ، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در سالن شهید مصلح مرادی سپاه سروآباد برگزار شد.
مراسم اربعین دو شهید روستای ژیوار شهرستان سروآباد برگزار شد

سرهنگ سلیمی فرمانده سپاه مریوان در این آئین ضمن تسلیت به خانواده های معظم شهدا روستای ژیوار اظهار داشت: افرادی که در راه خدا و در راه دفاع از انقلاب اسلامی و برای صیانت از کشور اسلامی خود در برابر بیگانگان از خود گذشتگی دارند و جان خود را فدا می کنند همیشه زنده و جاودان هستند.

وی ادامه داد: هرگز نباید انسان گمان کند و هرگز نباید بر زبان بیاورد که افرادی که در راه خداوند کشته می شوند مرده اند چرا که چنین افرادی بر اساس آیات الهی زنده هستند و در نزد خداوند روزی داده می شوند.

فرمانده سپاه مریوان خاطر نشان کرد: خانواده های این شهدا باید به داشتن چنین فرزندانی افتخار کنند و از اینکه چنین فرزندانی را تقدیم انقلاب اسلامی نموده اند بر خود ببالند.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد درک نمی کنند و شهادت جوانان این دیار را به معنای از دست دادن این افراد می دانند درحالی که اینگونه نیست و شهدا از دست نخواهند رفت.

سرهنگ سلیمی گفت : پیام همه شهدا ، دفاع از اسلام ، قرآن و معارف اسلامی بود و در این راه نیز جان خودشان را فدا کردند.

لازم به ذکر است که در این مراسم ، یادبود این دو شهید توسط فرماندار شهرستان سروآباد پرده برداری شد.

بازدید [ 580 ]
برچسب ها