اخبار بخشداری ها

مانور لحظه صفر در سروآباد اجرا شد

مانور لحظه صفر مدیریت بحران با فراخوان دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران، در محل جمعیت هلال احمر شهرستان سروآباد برگزار شد.
مانور لحظه صفر در سروآباد اجرا شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ فرماندار شهرستان سروآباد در جریان برگزاری این مانور اظهار داشت: این مانور با هدف سنجش سرعت عمل حضور اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در مکان تعیین شده اجرا شد که 95 درصد دستگاههای عملیاتی، 5 دقیقه  بعد از اعلام فراخوان در محل حاضر شدند.

دادور افزود: برای برگزاری این مانور، هیچگونه هماهنگی و یا اطلاع رسانی از قبل صورت نگرفته بود.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران سروآباد ضمن تقدیر و تشکر از حضور بموقع اعضا شورای هماهنگی مدیریت بحران بیان داشت: در مجموع عملکرد دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران مطلوب ارزیابی شد.

وی اضافه کرد: برگزاری این مانورها، نقش مهمی در سنجش و ارزیابی توان دستگاه های اجرایی هنگام بروز حوادث احتمالی دارد.

کوهسار دادور با اشاره به سرعت عمل یکی از فاکتور های مدیریت بحران است افزود : شهرستان سروآباد با توجه به اینکه روی گسل قرار گرفته است لذا اعضا شورای هماهنگی مدیریت بحران باید همیشه آمادگی لازم با حوادث غیر مترقبه از جمله زلزله و ... را داشته باشند.

 

گفتنی است که در پایان مانور از انبار آذوقه جمعیت هلال احمر شهرستان سروآباد بازدیدی بعمل آمد که در این انبار به اندازه 2 درصد جمعیت شهرستان سروآباد آذوقه انبار شده است .

اجرای مانور لحظه صفر در سروآباد

بازدید [ 1064 ]
برچسب ها

مطالب مرتبط