اخبار

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد برگزارشد

فرماندار شهرستان سروآباد به نگاه ویژه استاندار محترم کردستان و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و مدیران ارشد استانی به سروآباد اشاره نمود

فرماندار شهرستان سروآباد به نگاه ویژه استاندار محترم کردستان و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و مدیران ارشد استانی به سروآباد اشاره نمود
فرماندار شهرستان سروآباد به نگاه ویژه استاندار محترم کردستان و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و مدیران ارشد استانی به سروآباد اشاره نمود


چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد به ریاست مفاخری فرماندار شهرستان و با حضور مرادی نماینده مردم شریف شهرستانهای سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی ، خانم آژیر مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری و کلیه اعضا در سالن فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار سروآباد :
همه مدیران شهرستانی باید در جذب سرمایه گذار تلاش مضاعف داشته باشند.
علی مفاخری فرماندار شهرستان سروآباد در جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد به حضور همیشه در صحنه مردم کردستان در عرصه‌های حساس و سرنوشت‌ساز نظام اشاره کرد و اظهار داشت: مردم کردستان در انتخابات اخیر نیز با رای 73 درصدی خود به دولت دوازدهم در این زمینه در سطح کشور پیشتاز بوده‌اند.
فرماندار شهرستان سروآباد به نگاه ویژه استاندار محترم کردستان و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان و مدیران ارشد استانی به سروآباد اشاره نمود و افزود: در طول چهار سال گذشته خدمات و کارهای بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف انجام شده ولی مردم ما سزاوار خدمات و کارهای بیشتر هستند.
مفاخری با اشاره به اینکه اعتبارات این شهرستان در مقایسه با سال قبل بیش از 2 برابر افزایش یافته و این اعتبارات 30 میلیارد تومان است ، از تمام دستگاه های اجرایی و مدیران خواست تا در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان تلاش کنند و همچنین پروژه های توسعه شهرستان را بر اساس اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اولویت بندی کنند. اولویت بعدی بر اساس پیشرفت فیزیکی پروژه ها باشد و پروژه هایی که پیشرفت بیشتری داشتند را در اولویت تامین اعتباری قرار بدهند تا اعتبار شهرستان بتواند جوابگوی  پروژه ها باشد و بتوانیم پروژه ها را مدیریت کنیم تا با اعتبارات موجودبیشترین بهره بری را داشته باشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان سروآباد به مشکلات اشتغال جوانان شهرستان اشاره داشته خاطر نشان کرد : از سوی دیگر باید به جذب سرمایه گذاری خصوصی روی آورد كه عامل بی بدیل در ایجاد اشتغال و توسعه شهرستان است و زمین ، امكانات و تسهیلات به افراد سرمایه گذار واگذار شود كه بتوانند با آورده خود هر چه سریعتر نسبت به ایجاد كارگاه صنایع تبدیلی اقدام نمایند تا زمینه ایجاد اشتغال و توسعه شهرستان فراهم شود.
مفاخری به ظرفیت استفاده از تریبون مساجد اشاره کرد و افزود مدیران شهرستانی می توانند از این ظرفیت برای اطلاع رسانی پروژه های انجام شده ادارات خود در مناسبت های مختلف بهره گیرند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به پتانسیل و ظرفیتهای بالای شهرستان در حوزه های گردشگری، کشاورزی و... اشاره کرد و بیان داشت: همه مسئولین باید با تعامل و همدلی در راستای منویات مقام معظم رهبری گام برداشته و با تلاشی مضاعف، شعار اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال را در شهرستان سروآباد تحقق بخشیم.
فرماندار سروآباد با اشاره به توسعه باغات شهرستان سروآباد  از بخشداران  و مدیر جهاد کشاورزی خواست تا جشنواره انار، انجیر ، انگور و گردو را در تابستان امسال در شهرستان سروآباد برگزار کنند.
مفاخری در پایان پروژه های ملی سروآباد را 1- پروژه فاز دوم شیلات ماهیان سردآبی دیوزناو 2- توسعه باغات روستای دهکانان به مساحت 900 هکتار 3- مطالعات آب بند نی آباد 4- پروژه جاده بین شهرستانی سروآباد – کامیاران 5- پروژه های طرح شهید شوشتری عنوان کرد و افزود مدیران با تعامل و همکاری میتوانند از طرح شهید شوشتری بعنوان ظرفیتی بسیار خوب در راستای تسریع در اتمام پروژه ها در روستا استفاده کنند تا بتوانیم  پروژه های به اتمام رسیده را تقدیم مردم بکنیم.
امام جمعه سروآباد نیز ضمن تقدیر و تشکر از خدمات دولت و پیگیریهای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود : مسئولین باید برای مردم کار کنند و میزو پستها ماندنی نیست و تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خود قرار دهند .
وی در ادامه گفت:رعایت مسائل فرهنگی و دینی و شئونات اسلامی باید در ادارات و نهادها بیشتر باشد چون نگاه مردم و جامعه ابتدا به ما مسئولین است.

بازدید [ 105 ]
برچسب ها