اخبار

فرماندار سروآباد گفت: تعداد ۶۲ شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آرای مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند برگزار می‌شود، در نظر گرفته شده است.

کامیار میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد اظهار داشت: از این تعداد شعب، ۳۱ شعبه ثابت و ۳۱ شعبه سیار است که در شهر سروآباد و هورامان تخت و بخش‌های مرکزی و هورامان و روستاهای تابعه مستقر می‌شود.
فرماندار سروآباد گفت: تعداد ۶۲ شعبه ثابت و سیار برای جمع آوری آرای مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند برگزار می‌شود، در نظر گرفته شده است.

کامیار میرزایی با بیان اینکه در شهر سروآباد به عنوان مرکز شهرستان چهار شعبه و ۵۳ شعبه نیز در روستاهای اطراف و در بخش هورامان و ۹ روستای تابعه نیز ۱۰ شعبه در نظر گرفته شده است، افزود: تعداد شعب جمع آوری اخذ رای در این شهرستان نسبت به دوره قبل که ۶۱ شعبه بودند،  یک شعبه بیشتر است.

میرزایی تاکید کرد: برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه بدون جانبداری له یا علیه داوطلبان مهمترین اولویت فرمانداری و دستگاه‌های ذیربط در این شهرستان است و در این راستا هیات‌های بازرسی در محل فرمانداری مستقر شده تا بر فرآیند برگزاری نظارت داشته باشد.

وی با بیان اینکه به منظور برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم بیش از ۲ هزار نفر مسوولیت اجرا، بازرسی، انتظامی و نظارت را بر عهده دارند،  یادآور شد: جلسه ای با فعالان عرصه فضای مجازی شهرستان‌های مریوان و سروآباد برگزار کردیم و از آنها خواستیم در راستای رعایت اصل بی طرفی، امانتداری، حفظ و شان جایگاه داوطلبان، از اظهارنظرهای شخصی و بی مورد خودداری کنند.

میرزایی بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: چشم همه دشمنان و بدخواهان نظام به این انتخابات دوخته شده و با انواع توطئه‌ها در تلاش هستند حضور مردم را کمرنگ جلوه دهند تا به انقلاب و نظام ضربه بزنند لذا حفظ هوشیاری و حضور حداکثری در این دوره انتخابات یک ضرورت و یک وظیفه همگانی است.

در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد ۵۶ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که صلاحیت ۱۴ نفر برای حضور در این رقابت تایید شد.

شهرستان های سروآباد و مریوان با جمعیت بیش از ۲۵۰ هزار نفری در غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی هستند.

بازدید [ 88 ]
برچسب ها