اخبار

فرماندار سروآباد:وقت شناسی از اولین معروفات برای مدیران دستگاههای دولتی است

پنجمین جلسه شورای اداری با محوریت سلامت اداری وکسب و کار باحضور معاون سازمان بازرسی استان کردستان در شهرستان سروآباد برگزار شد.
فرماندار سروآباد:وقت شناسی از اولین معروفات برای مدیران دستگاههای دولتی است

پنجمین جلسه شورای اداری با محوریت سلامت اداری وکسب و کار باحضور معاون سازمان بازرسی استان کردستان در شهرستان سروآباد برگزار شد.

این جلسه به ریاست فرماندار سروآباد و با حضور آقای حق نظری معاون سازمان بازرسی استان کردستان و کلیه اعضای شورای اداری سروآباد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار سروآباد:وقت شناسی از اولین معروفات برای مدیران دستگاههای دولتی است.

مفاخری فرماندار سروآباد ضمن تسلیت ایام محرم و تبریک بمناسبت هفته دفاع مقدس،بازگشایی مدارس و هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت : وقت شناسی از اولین معروفات برای مدیران دستگاههای دولتی است.

مفاخری بر ترویج و گسترش امر به معروف و نهی از منکر در سطح ادارات شهرستان سروآباد تأکید کرد.

فرماندار سروآباد ادامه داد : وقت شناسی از اولین معروفات برای مدیران دستگاههای دولتی است و مدیران دستگاه‌های اجرایی و ادارات مروج امر به معروف و نهی از منکر هستند و در این راستا می‌توانند الگویی خوب برای کارکنان باشند .

آقای حق نظری معاون سازمان بازرسی استان کردستان نیز در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد، با توجه به جایگاه این فریضه در سلامت کارکنان ، مدیران دستگاههای دولتی جهت ترویج این فرهنگ در بین کارکنان تلاش جدی نمایند.

معاون سازمان بازرسی استان کردستان در ادامه عدم شفاف سازی در محیط اداری و نداشتن باورهای دینی از جمله مشکلاتی است که باعث بوجود آمدن منکرات می شود عنوان کرد و افزود : مدیران باید بگونه ایی که درخدمت رسانی به ارباب رجوع خللی وارد نشود نظارت خود را بصورت آموزشگونه بیشتر کنند.

سجادی امام جمعه سروآبادبا اشاره به اینکه همه مردم یک وظیفه مهمی همچون تذکر لسانی دارد، تاکید کرد و افزود برخی ها در نفی منکرات تردید دارند در حالی که نفی منکرات در قرآن کریم قید شده است.

امام جمعه سروآباد گفت :مسیر رشد و تعالی انسانها در گرو شناخت پیدا کردن، از خداوند، توحید، برافراشتن پرچم اسلام و عمل کردن به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

 

 

بازدید [ 667 ]
برچسب ها