اخبار

فرماندار سروآباد :روابط عمومی بازوی قوی مدیران و مسوولان در بحث خدمتگزاری صادقانه به مردم هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛یوسف باشی شامگاه دوشنبه در نشست با مسوولان روابط عمومی ادارات شهرستان اظهار داشت: امروز دشمنان جنگ رسانه‌ای تمام عیاری را علیه انقلاب اسلامی آغاز کرده اند و در این راستا اطلاع رسانی دقیق و به موقع می تواند این نقشه دشمنان را خنثی کند.
فرماندار سروآباد :روابط عمومی بازوی قوی مدیران و مسوولان در بحث خدمتگزاری صادقانه به مردم هستند

فرماندار سروآباد در این نشست افزود: روابط عمومی به عنوان قلب تپنده ادارات باید عملکرد و اقدامات آن اداره را به بهترین نحو ممکن اطلاع رسانی کرده و از یک سو ارتباط خود با مردم را بیشتر کرده و مشکلات و درخواست‌های آنها را به مدیران و مسوولان انتقال دهند.

فرماندار سروآباد با انتقاد از بی توجهی برخی از ادارات به روابط عمومی ها یادآور شد: آنگونه که باید و شاید به بحث روابط عمومی ها توجهی نشده و در بسیاری از ادارات روابط عمومی‌ها جایگاه واقعی خود را ندارند در حالیکه روابط عمومی قوی می‌تواند در پیشبرد اهداف آن دستگاه بسیار موفق عمل کند.

وی اضافه کرد: بدون تردید عدم توجه مدیران به جایگاه روابط عمومی و عدم استفاده از نیروهای با تجربه و کارشناس در این قسمت باعث از بین رفتن اعتماد مردم شده و عملکرد و اقدامات آن دستگاه یا ارگان را منفی گزارش می‌دهد.

باشی گفت: به فرض مثال عملکرد موفق و قابل قبول مجموعه وزارت بهداشت در بحث بیماری کرونا در سایه عدم اطلاع رسانی دقیق کمرنگ بود در حالیکه اگر روابط عمومی قوی اطلاع رسانی لازم را انجام می‌داد بسیاری از مردم از خدمات و اقدامات حافظان سلامت بیشتر آگاه می‌شدند.

فرماندار سروآباد تاکید کرد: بحث روابط عمومی باید در تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی به ویژه ادارات خدمات رسان تقویت شده و افرادی در این قسمت به کار گیری شوند که با اصول و قواعد روابط عمومی آگاهی داشته باشند.

در پایان این نشست از روابط عمومی ادارات شهرستان سروآباد با اهدای لوح تقدیری تجلیل شد.

بازدید [ 166 ]
برچسب ها