اخبار

برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سروآباد

فرماندار سروآباد: بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده سروآباد یک ضرورت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد؛ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سروآباد به ریاست فرماندار و با حضور کلیه اعضای این شورا در محل آموزش و پرورش برگزار شد.
فرماندار سروآباد: بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده سروآباد یک ضرورت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد؛ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سروآباد به ریاست فرماندار و با حضور کلیه اعضای این شورا در محل آموزش و پرورش برگزار شد.

فرماندار سروآباد:
بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده سروآباد یک ضرورت است
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سروآباد در این جلسه به مشکلات آموزش و پرورش شهرستان اشاره نمود و گفت: پروژه مدرسه روستای بیساران در هفته دولت افتتاح خواهد شد و با توجه به ضرورت و اهمیت بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده ، جهت اتمام پروژه مدرسه خدیجه الکبری اعتبار کافی برای این پروژه تخصیص خواهد یافت که نوسازی موظف است در کوتاهترین زمان آن را تحویل آموزش و پرورش دهد.
وی افزود : 5 مدرسه خیر ساز نیز در شهرستان سروآباد در حال اجراست که امیدواریم در ابتدای سال تحصیلی جدید تحویل آموزش و پرورش سروآباد گردد.
وی در پایان از کلیه فرهنگیان ، معلمان و مدیران آموزش و پرورش شهرستان سروآباد به جهت تلاش در سال تحصیلی 95 که موجب کسب رتبه های برتر دانش آموزان سروآبادی در زمینه های آموزشی ، فرهنگی ، و ورزشی شدند،تقدیر و تشکر کرد.

امام جمعه شهرستان سروآباد
تدین و باورهای دینی مهمترین عامل موفقیت دانش آموزان سروآبادی است
ماموستا سجادی موفقیت دانش آموزان شهرستان سروآباد در حوزه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و تربیتی را ستود و افزود: تدین و باورهای دینی مهمترین عامل موفقیت دانش آموزان سروآبادی است.
امام جمعه سروآباد تصریح کرد: همدلی و تعامل  مسئولان شهرستانی و استانی و نگاه مثبت آنان در همراهی با آموزش و پرورش از دیگر عوامل موفقیت دانش آموزان این شهرستان است.
سجادی با بیان اینکه علم و آگاهی باید همراه با تزکیه و معنویت باشد گفت: انسان دارای دو بعد جسم و روح است که علم جسم را و تزکیه روح را بارور می سازد و لذا دانش و آگاهی باید همراه با تزکیه و معنونت باشد.

محمد عزیزی مدیر آموزش و پرورش :

پروژه مهر نماد پویایی و برنامه محوری آموزش و پرورش است.
مدیر آموزش و پرورش سروآباد در این جلسه ضمن بیان اینکه شورای آموزش و پرورش شهرستان سروآباد یکی از شوراهای فعال شهرستان می باشد از زحمات تمامی فرهنگیان ، معلمان و مدیران مدارس که در موفقیت های معلمان و دانش آموزان سروآبادی در زمینه های علمی، فرهنگی، هنرجوی و ورزشی موثر بوده اند تشکر و قدر دانی کرد.
عزیزی با  اشاره به محوریت پروژه مهر، به اجرای طرح های هجرت3 و طرح شهید شوشتری اشاره کرد و هدف از اجرای این طرح ها را محرومیت زدایی مدارس و آماده سازی فضاهای آموزشی جهت شروع هرچه با شکوه تر مدارس در آغاز سال تحصیلی عنوان کرد وابراز امیدواری کرد که با تخصیص به موقع اعتبارات پروژه های مدرسه خدیجه الکبری و مدرسه بیساران در هفته دولت به بهره برداری برسند.

بازدید [ 152 ]
برچسب ها