اخبار

بمناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

فرماندار سروآباد با جمعی از پرستاران شهرستان دیدار کرد.

دادور فرماندار شهرستان سروآباد بهمراهی امام جمعه موقت و برخی از مسئولین شهرستانی با حضور در بیمارستان شهید چمران سروآباد، با اهداء چند شاخه گل این روز را به پرستاران و کادر درمانی این بیمارستان تبریک گفت.
فرماندار سروآباد با جمعی از پرستاران شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، دادور فرماندار شهرستان اظهار کرد: پرستاران نقش بسزایی در ایجاد آرامش روحی، روانی و تسکین آلام بیماران ایفا می‌کنند.

دادور با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی و بی‌وقفه پرستاران، افزود: تجلیل از جامعه پرستاران کشور تنها به یک روز اختصاص پیدا نمی‌کند، چرا که این قشر از جامعه علی‌رغم وجود مشکلات و کاستی‌ها در این حوزه، بی‌هیچ کوتاهی در امور به وظایف محوله خود اهتمام‌می‌ورزند.

گفتنی است در پایان از پرستاران شاغل در بیمارستان شهید چمران با اهدا شاخه گل و لوح تقدیر تجلیل شد

فرماندار سروآباد با صدور پیامی روز پرستار را به پرستاران ایران اسلامی بویژه پرستاران شهرستان سروآباد تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است.

پرستاران محترم شاغل دربیمارستان شهید چمران سروآباد

بسم الله الرحمن الرحیم

سلامٌ علیکم؛

               پرستاری نه فقط یک شغل و یا تخصص  ، بلکه هنری است که به دلیل روح بزرگ و سعه ی صدر والای پرستاران عزیز برای تیمار جسم و روان بیمار ،به مدد تخصص حرفه ای ، درمان را اثر گذار خواهد کرد.

ولادت با سعادت اسوه صبر و مقاومت ، حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران دلسوز ، زحمتکش و پرتلاش ایران اسلامی به خصوص پرستاران صبور شهرستان سروآباد ، تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم با همراهی و همدلی شما عزیزان بتوانیم سبب ارتقاء سلامت در شهرستان باشیم.

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های مجدانه و اهتمام سخت‌کوشانه شما پرستاران عزیز،که به نظام سلامت ، معنا و مفهوم واقعی می ‌بخشید.از درگاه خداوند بزرگ ، سلامتی و بهروزی شما ایثارگران صدیق حوزه بهداشت و درمان ، را خواهانم.

دادور

فرماندار شهرستان سروآباد

تبریک روز پرستار

بازدید [ 516 ]
برچسب ها