اخبار

فرماندار سروآباد: اولویت دستگاه های شهرستان در سال 98، تکمیل پروژه های نیمه تمام در سروآباد است

جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان سروآباد، پیش از ظهر امروز به ریاست جناب آقای مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری سروآبادو با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، در محل سالن جلسات شهید کاظمی فرمانداری برگزار شد.
فرماندار سروآباد: اولویت دستگاه های شهرستان در سال 98، تکمیل پروژه های نیمه تمام در سروآباد است

در این جلسه، فرماندار سروآباد با نام  ویاد خدای متعال وتشکر از زحمات مدیران گفت: هدف جلسه برنامه ریزی شهرستان به عنوان یکی از مهم ترین کمیته های شهرستان، دستیابی به بهترین ترکیب اختصاص اعتبارات با توجه به اهداف توسعه شهرستان است.

مهندس  میرزایی با تاکید بر تلاش دستگاه ها برای تکمیل پروژه های نیمه تمام به عنوان اولویت اول برنامه های سال 98، اظهار داشت: مدیران محترم توجه داشته باشند که حتی الامکان تا وقتی پروژه های فعلی به پایان نرسیده است، پروژه های جدیدی تعریف نکنند که موجب اثر بخشی اقدامات خواهد بود.

‌وی افزود: با وجود توجه ویژه استاندار محترم به شهرستان سروآباد نگاه اصلی مدیران باید جذب منابع ملی و استانی اختصاص یافته به دستگاه ها باشد، چرا که اعتبارات های شهرستانی سهم اندکی از بودجه را به خود اختصاص می دهند.

فرماندار سروآباد با تاکید بر به روز رسانی و مستند سازی دقیق آمارو اطلاعات دستگاه ها، در بحث پروژهای عمرانی وفعالیتها خاطر نشان کرد : دقت در هزینه کرد اعتبارات به عنوان بیت_المال و حقوق مردم، وظیفه ای بر دوش تک تک ما است و با توجه به مبالغ پایین اعتبارات، اولویت ها باید ماندگار کردن این سرمایه ها برای شهرستان باشد.

در پایان مهندس میرزایی گفت:منبعد نشست دوره ای فرمانداری شهرستان سروآباد با موضوع بررسی فعالیت، عملکرد و راندمان کاری ،ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان سروآباد بصورت سه ماهه سال 1398، شخصا و با حضور معاون فرماندار، بخشداران و کارشناسان، برگزار خواهد شد.

بازدید [ 183 ]
برچسب ها