اخبار

فرماندار سروآباد: از مجموع 73 روستای شهرستان سروآباد اکنون 63 روستا از نعمت گاز برخوردار هستند

در مراسمی با حضور فرماندار سروآباد و معاون شرکت گاز استان کردستان مهندس رجبی نیا بعنوان مدیر جدید شرکت گاز شهرستان سروآباد معرفی و از زحمات مهندس فداکار تقدیر شد.
فرماندار سروآباد: از مجموع 73 روستای شهرستان سروآباد اکنون 63 روستا از نعمت گاز برخوردار هستند

کوهسار دادور در مراسم تودیع و معارفه رئیس شرکت گاز این شهرستان اظهار کرد: عملیات گازرسانی به 2 روستای دیگر نیز در دست اجراست و مطالعات گازرسانی به یک روستا نیز در دست انجام است و هفت روستای باقی مانده نیز در مرحله صدور مجوز برای گازرسانی قرار دارند.

وی با بیان اینکه ضریب نفوذ گاز روستایی در شهرستان سروآباد 84 درصد است، افزود: همه مناطق شهری به صورت 100 درصد زیر پوشش خدمات شرکت گاز است.

دادور تاکید کرد: با توجه به توپوگرافی خشن و وضعیت جغرافیایی در برخی مناطق شهرستان، کار کردن در این منطقه در حوزه ایجاد خط انتقال و گازرسانی بسیار سخت است.

وی یادآور شد: گازرسانی به روستاهای صعب العبور و دور افتاده این شهرستان بویژه در منطقه هورامان کار ارزشمندی است که توسط شرکت گاز با حمایت دولت انجام شده است.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات رئیس سابق شرکت گاز این شهرستان گفت: شرکت گاز از ادارات خدمات رسان و عضو ستاد بحران است لذا تعامل و ارتباط با مدیران و مسئولان شهرستانی باید اولویت رئیس جدید این شرکت باشد.

معاون شرکت گاز استان کردستان نیز با اشاره به پروژه های گازرسانی این شرکت اظهار کرد: بیشترین پروژه های شرکت گاز در 6 ماه به سرانجام و نتیجه می رسد.

شهرام مقبل افزود: گازرسانی به مناطق روستایی و برخورداری همه مردم از نعمت گاز از برنامه های مهم و اولویت دار این شرکت در کردستان است و در این راستا با تمام توان، تلاش می کنیم.

در این مراسم از زحمات و تلاش های پنج ساله هیبت اله فداکار تقدیر و رجبی نیا به عنوان مدیر جدید شرکت گاز شهرستان سروآباد معرفی شد.

بازدید [ 742 ]
برچسب ها