اخبار

فرماندارسروآباد:مسئولان باید مردم را ولی نعمت خود بدانند و در حل مشکلات آنها کوتاهی نکنند

کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد در چهارمین جلسه شورای اداری این شهرستان خدمتگزاری مسولان به مردم را وظیفه دانست و گفت: مسئولان باید مردم را ولی نعمت خود بدانند و در حل مشکلات آنها کوتاهی نکنند.
فرماندارسروآباد:مسئولان باید مردم را ولی نعمت خود بدانند و در حل مشکلات آنها کوتاهی نکنند

فرماندار سروآباد افزود: اطلاع رسانی خدمات دولت در جامعه باید در اولویت کاری مسئولان باشد و در این برهه زمانی حساس که دشمنان با اعمال تحریم های ناجوانمردانه قصد دارند ملت ایران را در فشار قرار دهند، مسئولان باید با شفاف سازی عمکرد دولت مانع از توطئه چینی دشمنان شوند.

دادور تصریح کرد: اگر مسئولان در بین مردم باشند و با مردم صادق باشند حتی اگر نتیجه هم نگیرند، مردم از عملکرد آنها راضی هستند و در کنار مسئولان خواهند بود.

وی تاکید کرد: مسئولان باید در راستای حل مشکلات جامعه تمام توان و تلاش خود را بکار بسته و ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان را بیشتر معرفی کنند .

دادور خاطرنشان کرد: دولت توجه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته دارد و امیدواریم با توجه ویژه دولت به شهرستان محروم سروآباد مشکلات مهم این شهرستان کمتر شود.

امام جمعه سروآباد نیز در این جلسه بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات تاکید کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی درست و مناسب مسئولان به ارباب رجوع یک وظیفه است و مسئولان نباید منت بگذارند.

ماموستا سجادی افزود: دولت با تمام توان و تلاش خود در حال خدمت به مردم است لذا مسئولان باید خدمات دولت را در بین مردم بازگو کنند و مردم را از اقدامات دولت باخبر کنند.

وی افزود: در این برهه زمانی حساس که دشمنان قصد ضربه به ملت ایران را دارند، همه مردم و مسئولان باید اتحاد و یکدلی خود را حفظ کنند و به دشمنان فرصت دخالت و نفوذ در کشور را ندهند.

بازدید [ 549 ]
برچسب ها