اخبار

دومین جلسه شورای اداری

فرماندارسروآباد: سروآباد نیازمند اعتبارات جهشی و ملی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛دومین جلسه شورای اداری با حضور سرکار خانم دکتر شیوا قاسمی پور نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، یوسف باشی فرماندار سروآباد، امام جمعه ، اعضا شورای تامین شهرستان و دیگر مسئولین ادارات دولتی در سالن جلسات شهید فریدون کاظمی فرمانداری برگزار شد.
فرماندارسروآباد: سروآباد نیازمند اعتبارات جهشی و ملی است

فرماندار سروآباد نیز در این جلسه  افزود:‌ سروآباد یکی از 31 شهرستان محروم کشور است که در بسیاری از بخش های مختلف با مشکلات و کمبودهای فراوانی روبرو است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان سروآباد نیازمند اعتبارات جهشی و ملی است گفت: می طلبد نماینده محترم مجلس در این خصوص عنایت ویژه ای داشته و پیگیری نمایند.

یوسف باشی افزود: سروآباد در بخش های گردشگری و کشاورزی دارای ظرفیت و پتانسیل های خوبی است اما تاکنون از این ظرفیت ها به خوبی استفاده نشده است.

وی یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی باید ضمن تلاش برای توسعه شهرستان ؛ خود نیز در شهرستان حضور داشته و از نزدیک مسائل و مشکلات را لمس کرده و در جهت رفع آن تلاش کنند.

فرماندار سروآباد تاکید کرد: باید در این شهرستان به فکر ایجاد اشتغالزایی پایدار بود و مشکلات و کمبودهای مهم آن را برطرف کرده تا باعث مهاجرت معکوس و سکونت گزینی روستاییان و جلوگیری از مهاجرت آنها به حاشیه شهرها باشیم.

فرماندار سروآباد خاطر نشان کرد : دشتگاه های اجرایی شهرستان بایستی روابط عمومی ها را فعال کرده و گزارش اقدامات دولت در سطح شهرستان را با ابزارهای رسانه ای باز نشر دهند و به اطلاع مردم برسانند.

در پایان جلسه شورای اداری نماینده مجلس و فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستانی از چند پروژه عمرانی و اشتغالزایی و اداری بازدید و بر لزوم تسریع در انجام هرچه سریعتر این پروژه ها تاکید کردند.

بازدید [ 141 ]
برچسب ها