اخبار

فرا رسیدن دهه مبارک فجر بر فجر آفرینان مبارکباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد:مهندس میرزایی فرماندار این شهرستان،به مناسب آغاز سالروز ایام الله دهه مبارکه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن پیام تبریکی صادر کردند.
فرا رسیدن دهه مبارک فجر بر فجر آفرینان مبارکباد

                 به نام خدا

نوای پاک وگرم بهمن از کوچه باغهای خاطرات به گوش می رسد. وچقدر این نوا آشناست وهر سال گوش جان را نوازش میدهد و بر دلها نوید، نویدی که از گلوی سرخ شهیدان فوران میکند .آری گویی این شهیدانند که ندا سر میدهند وقت بیعت است ، بیعتی دوباره برای بصیرت و تلنگر و بیداری .ماه بهمن که از راه  می آید، شهدا پیمانی را که با خون خود بسته اند به دست تک تک ما میدهند ،برای امضایی مجدد ،تا فراموشمان نشود بالهای آزادی از یوغ استبداد را چگونه گشودیم و چگونه پرتو خیره کننده نور در رگهای ظلمت دوید وآن دوران سراسر تاریکی را به بهمنی روشن مبدل ساخت. آری منشا این نور عظیم  و باز کننده یوغ استبداد ، معماری بود که باغ و باغبانی لاله ها را مهربانانه از بر بود.

آری ۴۱ سال است که این سرزمین از سایه سار این باغ خوش الوان بهره مند است ، هر وقت بهمن میرسد تو گویی همان ندای ملکوتی امام (ره) است که از آسمان بر این مرز و بوم فرود می آیدو پاسداری از این کوچه باغمان را در گوشمان زمزمه میکند.

 آری، بهمن یادآورخاطراتی است

 بس گوارا،بهمن، بهمنی بود سترگ از خروش مردم ستمدیده و در بند بیداد که با نهیبی سترگ تر کاخ ستم را در کام خود برد، اینک بیش از ۴ دهه است، جای جای این میهن از چشمه جوشیده گوارا از دل آن بهمن و بهمن های پس از آن سیر آب میشود.

 بهمن اینبار اما نام  و یاد کسی را باخود دارد که رشادتهایش را فرزندان این سرزمین کلمه به کلمه از بر هستند.

چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام،سپهبد حاج قاسم سلیمانی گرامیباد و زین پس این چشمه،هرساله بیشتر میخروشد.

بهمن ماه بر همه هم میهنان عزیزمان بویژه مردم انقلابی شهرستان سروآباد ماندگار وپیروز باد.

کامیار میرزایی فرماندار شهرستان سروآباد

 

بازدید [ 265 ]
برچسب ها