اخبار

شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سروآباد در بخشداری اورامان تشکیل جلسه داد

صباح محمدی بخشدار اورامان بااعلام این خبر افزود در راستای رسیدگی به مشکلات مردم بخش اورامان وبویژه روستاهای کلجی ،ناو ،نوین و سلین در زلزله دیروز شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به ریاست مفاخری فرماندار در بخشداری اورامان وبا حضور کلیه اعضا برگزار گردید .
شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سروآباد در بخشداری اورامان تشکیل جلسه داد

شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سروآباد در بخشداری اورامان تشکیل جلسه داد .

صباح محمدی بخشدار اورامان بااعلام این خبر افزود در راستای رسیدگی به مشکلات مردم بخش اورامان وبویژه روستاهای کلجی ،ناو ،نوین و سلین در زلزله اخیر شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به ریاست مفاخری فرماندار در بخشداری اورامان وبا حضور کلیه اعضا برگزار گردید .

محمدی افزود در این جلسه گزارشی از وضعیت روستاهای زلزله زده در بخشهای مختلف و میزان خسارات وارده توسط اعضا که دراولین ساعات حادثه در محل حضور داشتند ارایه گردید .

بخشدار اورامان گفت بنده نیز خسارات وارده به مردم در روستاهای فوق الذکر که در زلزله اخیر دچار خسارات در حوزه های مختلف شده بودن را بیان ودر ادامه مشکلات پیش روی بحران های مختلف در بخش اورامان در شهر وروستاهای تابعه را به تفصیل برای اعضا توضیح وخواستار توجه بیشتر به این مناطق شدیم .

در پایان فرماندار شهرستان سروآباد با اشاره به میزان خسارات وارده در اثر زلزله اخیر در بخش اورامان از دستگاههای اجرایی وذیربط خواست در تمام مراحل کار با مردم همراه ویاور آنها باشند وتا جایی که امکانات شهرستان اجازه می دهد در خدمت رسانی به مردم دریغ نکنند .

علی مفاخری با اشاره به اینکه از تمامی روستاهای زلزله زده به اتفاق اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران ‌بازدید وبا مردم دیدار خواهیم کرد افزود مشکلات وخسارات مربوط به این زلزله را جمع بندی وبه مدیریت بحران استانداری اعلام خواهیم کرد .

بازدید [ 929 ]
برچسب ها