اخبار

شورای اداری شهرستان سروآباد با حضور فرماندار و کلیه مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

فرماندار سروآباد درا ین جلسه بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات تاکید کرد و افزود: مردم ولی نعمتان مسئولین هستند، لذا تکریم و احترام ارباب رجوع یک ضرورت است و باید به عنوان یک اصل در بین مسئولین نهادینه شود.
شورای اداری شهرستان سروآباد با حضور فرماندار و کلیه مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ؛ فرماندار سروآباد دراین جلسه بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات تاکید کرد و افزود: مردم ولی نعمتان مسئولین هستند، لذا تکریم و احترام ارباب رجوع یک ضرورت است و باید به عنوان یک اصل در بین مسئولین نهادینه شود.

کوهسار دادور همچنین روز روستا و هفته نیروی انتظامی را تبریک و ایام محرم را تسلیت گفت.

وی از مسئولین و مدیران شهرستانی خواست مسئولیت پذیر بوده و در کارها و امورات از خرد جمعی و مشاوره استفاده کنند.

وی تاکید کرد: مدیران و مسئولان باید نوآوری و خلاقیت در کارها داشته باشند و از فرصت ها و پتانسیل ها استفاده کرده و از کارهایی که دیر به نتیجه می رسند، پرهیز کنند.

دادور تصریح کرد: در شهرستان سروآباد نیاز به اقتصاد مقاومتی است لذا مسئولان و مدیران شهرستانی باید بر پایه دانش بنیان در راستای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدام کنند.

نماینده عالی دولتدر شهرستان سروآبادخاطرنشان کرد: مدیران و مسئولان شهرستانی باید تلاش کنند سرمایه گذاران بخش خصوصی را در شهرستان جذب کنند و زمینه اشتغال و درآمد پایدار را فراهم کنند.

در پایان این جلسه حکم انتصاب سرپرستان بخشداری مرکزی، شهرداری سروآباد، آبفای شهری و شرکت برق قرائت و حکم این مدیران به آنها ابلاغ و اعلام شد.

بازدید [ 647 ]
برچسب ها