اخبار

سومین جلسه هفتگی ستاد کرونا

سومین جلسه هفتگی ستاد کرونای شهرستان سروآباد با ریاست باشی فرماندار شهرستان و سایر اعضاء در مورخ 12/08/99 در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
سومین جلسه هفتگی ستاد کرونا

باشی فرماندار شهرستان سروآباد گفت : با توجه به شیوع زیاد کرونا و قرمز شدن وضعیت در شهرستان لازم است که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم .

فرماندار شهرستان با تاکید بر ضرورت کنترل ورود وخروج مراجعین به ادارات وبانک ها گفت:در راستای اجرای برنامه ها و عملیات پیشگیری از این بیماری ؛دستگاههای اجرایی لازم است نسبت به رعایت بهداشت،دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در محیط اداری ازسوی کارکنان ومراجعین اهتمام جدی داشته باشند.

باشی در ادامه گفت : با تاکید برتقویت خود کنترلی در اجتماع  از طریق فرهنگ سازی و اطلاع رسانی باید به سمت فرهنگ سازی و آگاهی دهی به مردم حرکت کنیم.

وی افزود : در شهرستان سروآباد افزایش موارد بستری بخاطر عدم رعایت توصیه های بهداشتی و افزایش مراسم عروسی و  ...  صورت گرفته است.

وی گفت : بیماری کرونا مشکلات بزرگی را برای اقشار مختلف جامعه به وجود اورده است و این وظیفه همگی است که با همدلی و همیاری با این بیماری مقابله نماییم لذا برای مقابله نیازمند ایجاد محدودیت هایی هستیم و تصمیماتی که در این خصوص گرفته می شود در راستای تصمیمات اتخاذ شده ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد

در ابتدای جلسه؛ حسینی رئیس مرکز بهداشت و درمان  وضعیت شهرستان را از نظر همه گیری کووید ۱۹ را تشریح نمودند و ضمن تقدیر و تشکر از نهادها و ادرات همکاری کننده با مرکز بهداشت سروآباد در روند پیشگیری و مبارزه با کووید ۱۹ خواستار همکاری سایرادارات در گشت های مشترک شد.

 وی همچنین از روند افزایشی تعداد مبتلایان، بستری و فوتی های شهرستان خبر دادند و خواستار برخورد جدی مدیران ادارات با کارمندانی که پروتکل های بهداشتی از جمله پوشیدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کنند شدند.

بازدید [ 191 ]
برچسب ها