اخبار

سومین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد

سومین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد در هفته مبارک دولت با حضور آقای خوش اقبال معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان ، دکتر ارشدی مشاور معاون سیاسی امنیتی ، مهندس میرزایی فرماندار شهرستان سروآباد و سایر اعضای شورای اداری در سالن جلسات شهید کاظمی فرمانداری برگزار گردید.
سومین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد

مهندس میرزایی فرماندار شهرستان سروآباد در این جلسه ضمن خیرمقدم به آقای خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان و هیئت همراه ، روحانیون معزز و اعضای شورای اداری گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و همچنین روز کارمند، گفت: هفته دولت زمانی مناسب برای ارائه عملکرد دولتمردان و اطلاع رسانی به مردم است.

وی همچنین از مسوولان اجرایی این شهرستان خواست با توجه به سخنان رهبر انقلاب در خصوص معرفی کارهای شاخص و مستند سازی خدمات صورت گرفته و ارائه گزارش بین آحاد مردم جوابگوی مردم باشند. تا امید و آرامش را با بیان خود به جامعه و مردم منتقل کنند.

میرزایی در ادامه بیان کرد : برنامه های مختلفی برای گرامیداشت هفته دولت در شهرستان مد نظر است که شامل 36 پروژه در بخش دولتی با ارزش 18 میلیارد تومان  و چندین پروژه بخش خصوصی در سطح شهرستان مشتمل بر طرحهای گازرسانی ، آبرسانی ، مدرسه سازی ، صنعتی و خدماتی هستند که در این هفته به بهره برداری خواهند رسید.

وی همچنین از تک تک مدیران و کارآفرینان شهرستان و حضور بنیاد علوی و بنیاد برکت به جهت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و کارآفرینی در حوزه های مختلف در راستای محرومیت زادیی تقدیر و تشکر نمودند.

ایشان در ادامه عنوان نمود که در راستای اعتماد سازی به مناسبت برخی ایام میز خدمت با حضور دستگاههای خدمات رسان ، نهادهای حمایتی و انتظامی و همچنین اقدام به برپایی نماز جمعه در برخی از روستاها نموده که بازخورد مثبت و رضایت مندی در پی داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: حفظ نظام و انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه است و مسئولان نیز در این شرایط اقتصادی باید خدمتگزاری صادقانه و بی منت برای مردم باشند.

حسین خوش اقبال در ادامه افزود : سرمایه نظام و انقلاب همین مردم هستند که در سخت ترین شرایط اقتصادی به نظام وفادار بوده و در برابر توطئه های دشمنان پشت نظام و انقلاب را خالی نکردند.

وی افزود: امروز دشمنان با تحریم های ظالمانه و سخت مردم ما را هدف قرار دادهاند چون می دانند که ملت پشتیبان نظام است و اگر آنها از نظام و انقلاب خودشان حمایت نکنند آن وقت دشمن می تواند به کشور ما ضربه وارد کند.

خوش اقبال یادآور شد: مسئولان باید تمام همت و تلاش خود را به کار ببندند تا این همدلی بین مسئولان و ملت حفظ شود چون مهمترین هدف دشمنان کمرنگ کردن همدلی و تعامل بین آنهاست لذا باید تلاش کنیم با مشارکت و همکاری تحریم های سخت اقتصادی دشمنان را پشت بگذرانیم.

بازدید [ 401 ]
برچسب ها