اخبار

سلامت همگام عدالت ، عدالت همگام سلامت

همایش اعتیاد با شعار سلامت همگام اعتیاد ، اعتیاد همگام سلامت با حضور مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان ، امام جمعه ، انجمنهای پیشگیری از اعتیاد و روسای ادارات و سایر اقشار مردم در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.
سلامت همگام عدالت ، عدالت همگام سلامت

در این همایش مهندس میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان سروآباد گفت: بی تردید اعتیاد یکی از بلاهایی است که همه انسان ها، به ویژه جوانان را تهدید می کند. مثلث «فقر، جهل و اعتیاد»، پویایی، بالندگی، نشاط و خلاقیت را از بعضی جوانان گرفته و از آنها انسان هایی بیمار و بی خاصیت ساخته است. افزون بر آن، اعتیاد، ناهنجاری های روحی و عوارض جسمی در پی داشته و هزاران انسان را به کام مرگ فرستاده است. اعتیاد، گذشته از ایجاد اختلافات خانوادگی که در نهایت به طلاق منجر می شود، زیان های اقتصادی و فرهنگی فراوانی را نیز موجب می شود

وی در ادامه افزود: عوامل متعددی در شکل گیری اعتیاد نقش دارند، با این تفاوت که میزان تأثیر گذاری آنها با هم فرق می کند. برخی نقش بنیادی دارند، ولی بعضی دیگر، زمینه ساز اعتیاد هستند. عوامل فردی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در فرایند شکل گیری اعتیاد، تأثیر دارند. از این رو امروزه درباره اعتیاد، در حوزه های مختلف جامعه شناسی، روان شناسی و... بحث می شود.
.

بازدید [ 253 ]
برچسب ها