اخبار

سرپرست فرمانداری سروآباد معرفی شد

با حضور معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان و اعضا شورای اداری سروآباد، کامیار میرازئی بعنوان سرپرست فرمانداری سروآباد معرفی شد.
سرپرست فرمانداری سروآباد معرفی شد

خوش اقبال با بیان اینکه جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشور نه تنها در خاورمیانه که در جهان است، عنوان کرد: همه دنیا می‌خواهند امنیت ما را خراب کنند، اما احساس امنیت در همه جای کشور هویدا است.

معاونت سیاسی امنتی استانداری کردستان با اشاره به اینکه استانداری نظارت عالی خود را بر عملکرد ادارات اجرایی در این شرایط برای حمایت از مردم در دستور کار قرار داده است، تاکید کرد: مردم بار‌ها همراهی خود را در صحنه‌های مختلف نشان داده‌اند و می‌طلبد که به پاس این همراهی تلاش خود را برای رفع تنگنا‌ها بیشتر کنیم.

خوش اقبال همچنین جمهوری اسلامی ایران را به مثابه یک جزیره ثبات معرفی کرد و گفت: امنیت، ظرف توسعه است و با ثبات امنیتی به توسعه پایدار خواهیم رسید.

کوهسار دادور فرماندار قبلی سروآباد هم دراین مراسم گفت: با همکاری و همراهی خوب مجموعه فرمانداری و دستگاه های اجرایی ، تلاش ها و پیگیری های بسیاری در حوزه های مختلف در شهرستان سروآباد شده و لازم است این روند با قوت و جدیت بیشتری دنبال شود.

کامیار میرزائی سرپرست فرمانداری سروآباد هم با بیان اینکه تاکنون گام های مؤثری برای توسعه و پیشرفت شهرستان برداشته شده گفت: امید است با همکاری و همراهی همگان این روند به بهترین نحو ادامه یابد.

بازدید [ 631 ]
برچسب ها