اخبار

روز ملی ثبت احوال

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد بمناسبت روز ملی ثبت احوال از کارکنان اداره ثبت احوال دیدار و تجلیل نمودند.
روز ملی ثبت احوال

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد  ضمن تبریک روز ملی و هفته ثبت احوال از زحمات مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه ثبت احوال  تقدیر و تشکر کرد.

باشی در این دیدار گفت : سازمان ثبت احوال یکی از ارکان مهم حاکمیت و پاسدار حریم مرزهای تابعیت و هویت ملت ایران بوده که با استفاده از تکنولوژی‌های روز و مدرن متولی رسالت مهمی نظیر اتقان و صدور اسناد هویتی است.

وی افزود: از دیگر رسالت‌های این سازمان، مدیریت هویت در فضای مجازی، هویت فرهنگی، ثبت مهاجرت و رصد تحولات و آمار جمعیتی با هدف استمرار نظام جامع شناسایی ایرانیان و تسهیل در ارائه خدمات و همچنین صدور کارت هوشمند ملی است.

فرماندار شهرستان سروآباد اضافه کرد: کارت هوشمند ملی به عنوان کلید ورود به دولت الکترونیک، از زیر ساخت‌های استراتژیک دولت الکترونیک است.

وی اضافه کرد: امیدواریم که با همکاری و همیاری مردم و نهادهای مسؤول، شاهد توفیقات روز افزون این سازمان در ارائه خدمات شایسته به شهروندان شریف شهرستان سروآباد باشیم.


بازدید [ 101 ]
برچسب ها