اخبار

رعایت نکات بهداشتی حق الناس و بزرگترین معروف حال حاضر است

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولین محترم کشوری و جعفری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، دستگاه های اجرایی و و استانی، ریاست و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان سروآباد در فرمانداری برگزار گردید.
رعایت  نکات بهداشتی حق الناس و بزرگترین معروف حال حاضر است

در این جلسه دبیر محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و تعامل مجموعه ادارات و ارگانها،نهادهای نظامی ،امنیتی شهرستان با ستاد خاطرنشان کردند که در احیاء و اجرای فریضتین الهی همگان در اجرای هرچه بهتر این مهم سهیم باشند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام میرزائی قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به خوبی تعلیم داده شود همه خود را در راستای گسترش این فریضه موظف میدانند.

ایشان گفتند اولین باب برای امر به معروف و نهی از منکر آموزش صحیح و سپس ظرفیت سازی خوبی انجام گیرد و این ظرفیتها را باید در مساجد و مدارس تقویت نمود.

ایشان ادامه دادند اگر به خوبی از این ظرفیتها و آموزشها استفاده شود دیگر در کشور دچار اختشاش و درگیریهای ناخوشایند،هرج و مرج نمی شود و میطلبد که مردم براحتی مشکلات و موضوعات خود را با مسئولان درمیان بگذارند و راه حل های موفق را با هم مورد بررسی قرار دهند.

در ادامه این دیدار و گردهمایی ماموستا سید عبدالقادر حسینی ضمن خیر مقدم گزارشی از عملکرد و اجرای برنامه های دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سروآباد را بیان نمودند.

در پایان احکام صادره مسئولین ستاد شهرستان سروآباد از سوی نماینده محترم ولی فقیه و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان به مسئولان امر ابلاغ گردید.

بازدید [ 72 ]
برچسب ها