اخبار

دیدار رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای با فرماندار سروآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد ،رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با فرماندار شهرستان دیدار وگفتگو کرد.
دیدار رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای با فرماندار سروآباد

کوهسار دادور در این دیدارگفت : اگر قرار است خدمتی به مردم شهرستان انجام گیرد باید به طور یکسان و یکنواخت باشد و خدمات دهی که به مردم روستاها انجام میگیرد براساس اولویت بندی انجام گیرد .

وی افزود : تلاش راهداران و حضور ایثارگرانه آنها در سخت‌ترین شرایط در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی ایثار و از خود گذشتگی است که انتظار و توقع ما از مجموعه راهداری اين است كه همچون گذشته با تجربه خود براي خدمات رساني بهتر در جاده های شهرستان تلاش داشته باشند.

استواری رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سروآباد در ادامه گزارشی از آمادگی این اداره را برای تمام مراحل اعلام نمود و خاطر نشان کرد که 19 اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی شهرستان در حال انجام وظیفه هستند .

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای در ادامه از سقوط 5 بهمن نیمه سنگین در گردنه ژالانه در چند روز اخیر خبر داد و گفت : خوشبختانه در این حادثه تلفات وجود نداشته است.

دیاری استواری در ادامه گفت : شهرستان سروآباد دردامنه تاثیر امواج بارشی و ناپایدار قرار خواهد گرفت که پیامد آن ابری و مه آلود شدن هوا، بارش برف و باران(اغلب برف) وزش باد و در گردنه ها و ارتفاعات کولاک برف است لذا از رانندگان محترم که قصد تردد در جاده های شهرستان را دارند خواهشمندم حتما زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی همراه خود داشته باشند .

بازدید [ 407 ]