اخبار

دعوت فرماندار شهرستان سروآباد از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد مهندس میرزایی فرماندار سروآباد با صدور پیامی از آحاد مردم ولایت مدار وشهید پرور شهرستان سروآباد برای حضور گسترده و پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد.
دعوت فرماندار شهرستان  سروآباد از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن

متن پیام کامیار میرزایی بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۷ با خون شهدا، وحدت کلمه و حضور در صحنه های مختلف به ثمر نشست و اکنون با گذشت۴۱سال از این پیروزی شکوهمند، علیرغم همه تبلیغات و ترفندهای نافرجام دشمنان، با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری  و حضور حماسی مردم ایران به پیشرفت و بالندگی در عرصه سیاسی، اقتصادی، نظامی و علمی رسیده است.

اینکه در طلیعه خورشید چهل ویکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی واربعین سرداردلهاشهید سرافراز سپهبد سلیمانی، این انقلاب برای ادامه راه خود به وحدت و همدلی وانسجام ملی نیاز دارد و راهپیمایی 22 بهمن بهترین فرصت برای حفظ وحدت کلمه است؛ مردم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می زنند تا جهانیان متوجه عظمت و اقتدار این ملت و انقلاب شوند.

عظمت ملت ایران، در راهپیمایی 22 بهمن مشخص می شود و این عظمت، جلوه ای زیبا دارد؛ یقیناً راهپیمایی امسال ، باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

اینجانب از مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان سروآباد دعوت می نمایم تا با شرکت عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بار دیگر با آرمان های شهدا، امام راحل تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

بازدید [ 165 ]
برچسب ها