اخبار

فرماندار سروآباد:

در توزیع اعتبارات اولویت با پروژه های نیمه تمام است

فرماندار شهرستان سروآباد گفت: امسال در توزیع اعتبارات تملک دارایی، ملی و استانی که به شهرستان اختصاص داده می شود، اولویت با پروژه های نیمه تمام است.
در توزیع اعتبارات اولویت با پروژه های نیمه تمام است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، کوهسار دادور روز چهارشنبه در سومین جلسه شورای اداری شهرستان سروآباد اظهار داشت: یکی از برنامه های مهم برای توسعه و آبادانی شهرستان تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام سال های قبل است.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه شهرستان سروآباد یک شهرستان مرزی است و آمار مهاجرت در این شهرستان روبه افزایش است، تکمیل پروژه های نیمه تمام می تواند باعث شکوفایی شهرستان و مهاجرت معکوس شود.

فرماندار شهرستان سروآباد بر لزوم جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی تاکید کرد و افزود: باتوجه به کمبود اعتبارات بخش دولتی، جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی یک ضرورت و یک نیاز است.

وی اضافه کرد: مدیران شهرستانی به عنوان مدیرانی جهادگر باید تمام توان و تلاش خود را در راستای تشویق و جذب سرمایه گذاران به کار ببندند و تنها به اعتبارات دولتی اکتفا نکنند.

وی یادآور شد: خوشبختانه در چند روز گذشته تعدادی سرمایه گذار بخش خصوصی وارد شهرستان سروآباد شده اند و این مهم یک فرصت برای شهرستان است بنابراین مدیران شهرستانی باید تمام توان و تلاش خود را برای جذب آنها به کار ببندند.

دادور به سخنان اخیر ریاست جمهوری در خصوص تهدیدات و توطئه های دشمنان و مشکلات جامعه اشاره کرد و افزود: دولت با تمام توان وتلاش خود در کنار مردم آماده حل مشکلات و کمبود های جامعه است و در برابر تهدیدات دشمنان کوتاه نخواهد آمد.

امام جمعه شهرستان سروآباد نیز در ادامه بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات تاکید کرد و افزود: تکریم و احترام ارباب رجوع باید سرلوحه کاری مدیران و مسئولان شهرستانی باشد و نباید در انجام امورات و کارهای ارباب رجوع منت گذاشت.

ماموستا سید احمد سجادی افزود: مردم شهرستان سروآباد مردمانی مرزدار، غیور و انقلابی هستند که در هشت سال دفاع مقدس وفاداری خود به نظام و انقلاب را نشان دادند و امروز وظیفه مسئولان خدمتگزاری صادقانه و بی منت به آنها است.

گفتنی است در پایان این جلسه از زحمات چندین ساله فرزاد شمس معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سروآباد تقدیر و کامیار میرزایی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان سروآباد معرفی و منصوب شد.

بازدید [ 778 ]
برچسب ها