اخبار

فرماندار سروآباد :

درخصوص رسیدگی به فضای مجازی و جلوگیری از آسیبهای آن و استفاده از پتانسیل این فضا مسئولین مربوطه اقدام کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد؛ پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور فرماندار سروآباد و کلیه اعضا جلسه با موضوع ( 1- هماهنگی و برنامه ریزی بمنظور اجرای برنامه های ماه مولود و هفته وحدت 2- نیاز به نظارت جدی بر کانالها و گروه های فضای مجازی ) درسالن فرمانداری سروآباد برگزار شد.
درخصوص رسیدگی به فضای مجازی و جلوگیری از آسیبهای آن و استفاده از پتانسیل این فضا مسئولین مربوطه اقدام کنند

هادی روخنده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دبیر این جلسه ضمن عرض تبریک ماه مبارک ربیع الاول به تشریح برنامه های ماه مولود پرداخت و گفت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی کامل دارد که در تمامی برنامه های دینی این ماه پرخیر و برکت شرکت کند.

در ادامه ماموستا سجادی امام جمعه شهرستان سروآباد نیز با اشاره به فضیلت این ماه پر خیر و برکت گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی و سیره پیامبر اسلام  از اولویت این ماه است که باید در بین اقشار مختلف جامعه ترویج و گسترش یابد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سروآباد افزود : برنامه های این ماه باید نسبت به سال گذشته پربار تر و پرشور تر برگزار شود.

کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد نیز با تبریک آغاز ماه ربیع الاول ، ضمن تشکر از ارگان ها و سازمان هایی که در موضوعات فرهنگی همراه و فعال هستند، خاطرنشان کرد: مراسمات مذهبی در این ماه در اکثر روستاها شهرستان با حضور حداکثری مردم برگزار می شود که مدیران نیز با تعامل و همکاری با مردم در راستای بهتر برگزار شدن این مراسمات مذهبی تلاش کنند.

فرماندار سروآباد در ادامه به کسب رتبه برتر بخشداری اورامان در بین بخشداریهای سطح استان اشاره کرد و گفت این موفقیت جز با تعامل و هماهنگی و زحمات بخشدار و کارکنان بخشداری با مردم میسر نمی شود پس  باید با تعامل ، هم افزایی و برنامه های منسجم به ارتقاء فرهنگ شهرستان همگی تلاش وکمک کنیم.

دادور با اشاره به افزایش استفاده بهینه ازفضای مجازی، برای ادمین های کانالها و گروه های تلگرامی گفت : درخصوص رسیدگی به فضای مجازی و جلوگیری از آسیبهای آن و استفاده از پتانسیل این فضا مسئولین مربوطه اقدام کنند.

در پایان نیز احکام اعضا شورای فرهنگ عمومی توسط فرماندار ، امام جمعه و امام جمعه موقت اهدا شد.

بازدید [ 457 ]
برچسب ها