اخبار

شمس سرپرست فرمانداری

حماسه 9دیماه برگرفته از عرق و علاقه مردم به نظام و رهبری است

مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دیماه با حضور مسئولین شهرستانی و مردم شریف شهرستان سروآباد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
حماسه 9دیماه برگرفته از عرق و علاقه مردم به نظام و رهبری است

شمس سرپرست فرمانداری : حماسه 9دیماه برگرفته از عرق و علاقه مردم به نظام و رهبری است

مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دیماه با حضور مسئولین شهرستانی و مردم شریف شهرستان سروآباد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم فرزاد شمس سرپرست فرمانداری سروآباد با اشاره به اینکه حماسه 9 دیماه برگرفته از عرق و علاقه مردم است گفت : مردم عزیز ایران اسلامی در این روز با آرمانهای امام راحل (ره) و پایبندی به نظام و رهبری بیعت کردند.

شمس افزود: از اوایل استقرار نظام جمهوری اسلامی دشمنان و معاندان نظام بیکار ننشسته اند و در راستای آلوده کردن و نا امن نمودن کشور تلاش کرده اند که مردم انقلابی با حرکتهای خودجوش خودشان توطئه های آنان را نقش بر آب کرده اند.

وی گفت : مهمترین و خطرناکترین فتنه ای که گریبانگیر نظام شد فتنه 88 بود که به تمثال امام راحل (ره) و به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین سرور و سالار شهیدان هتاکی و بی حرمتی شد که جواب این بی حرمتی به ارزشها را مردم شریف و فهیم ایران اسلامی به فتنه گران دادند.

 

در ادامه این مراسم مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان با اشاره به تلاش فتنه گران در تخریب پایه های نظام به وسیله نفوذ افزود: دشمنان ما از این نکات غافلند که ملت با بصیرت ایران اسلامی هوشیار است و با انسجام داخلی و انتخاب افراد شایسته خط بطلانی بر تفکر نوین آنها خواهد کشید.

مسئول بسیج دانشجویی کردستان در جمع اقشار مختلف شهروندان سروآبادی اظهار داشت: عوامل فراوانی دست به دست هم دادند تا حماسه 9 دی را خلق نمایند.

محمدپناه اضافه کرد: مهم ترین این عوامل، هوشیاری و ندای مقام معظم رهبری در زمینه فتنه انگیزی عده ای فریب خورده،  انقلابی بودن ملت ایران و قدرت نظامی بود که بر پایه جمهوریت و اسلامیت بنا شده بود.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در حماسه روز بصیرت عنوان داشت: با شرکت اکثریت مردم برنامه های پنهان استکبار و پیوند خوردن جریان های فتنه گر داخلی با حرکت های خارجی به انسجام نرسید و الگوی غرب برای انقلاب مخملین در ایران به شکستی مفتضحانه انجامید.

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان به انتخابات سال 88 اشاره نمود و ابراز داشت: با شرکت حداکثری شهروندان و حضور بیش از 40 میلیون نفر در پای صندوق های رأی، این حرکت درحال تبدیل شدن به ظرفیت مقبولی در منطقه می شد که فتنه گران با خیانت و ارعاب خیابانی رنگ و لعابی دیگر به آن دادند.

محمدپناه افزود: این عده با عدم تمکین به نظر و رأی مردم و قانون انتخابات، فتنه 88 را راه انداختند و استکبار جهانی همراه آنان شد؛ ولی این دو گروه از این نکته غافل ماندند که دو رکن ولایت و ملت همیشه همراه هم هستند و می توانند هر رنگی را به رنگ اطاعت و سربلندی ایران اسلامی تغییر دهند.

وی به قدرت رسانه ایی غرب در جریان انتخابات سال88 اشاره نمود وگفت: قدرت رسانه ایی و شبکه های اجتماعی غرب زمینه ساز بروز جریان های برانداز شد. می خواستند از موقعیت پیش آمده بهره برداری نمایند و آرزوی 4 دهه خود را به بهره برسانند، اما ملت ایران با پیوند گسست ناپذیر خود با رهبری و نظام جمهوری اسلامی، بدون هیچ فراخوانی در روز9 دی به خیابان ها آمدند و سایه شوم استکبار را به ظلمتی ذلت بار آمیخته کردند.

در حاشیه این مراسم نمایشگاه عکس بمناسبت همین روز افتتاح شد

بازدید [ 2130 ]
برچسب ها