اخبار

حضور باشکوه مردم سروآباد در راهپیمایی 13 آبان ماه

اقشار مختلف مردم شهرستان سروآباد در کنار مسئولان شهرستانی و نیروهای نظامی وانتظامی همزمان با سراسر استان کردستان کشور از ساعت 10 صبح با تجمع در میدان عبدالعظیم و حرکت به سوی میدان شهید مرادی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل و آل سعود نشان دادند.
حضور باشکوه مردم سروآباد در راهپیمایی 13 آبان ماه

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد در مراسم راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: 13 آبان یادآور سه واقعه مهم در کشور است، تبعید حضرت امام (ره) در 13 آبان 43، کشتار دانش آموزان در 13 آبان 53 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان 58 از مهمترین حوادث 13 آبان در کشور است.
حجت الاسلام منتظری افزود: امروز دشمنان با بیان اینکه دین اسلام با پیشرفت، ترقی و نوآوری مخالف است سعی دارند مسلمانان را از دین اسلام دور کنند و با این توطئه شوم به نقشه های شیطانی خود دست پیدا کنند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد خاطرنشان کرد: امروز روزی است که آمریکا تحریم های قبل از برجام که تعلیق شده بود و هیچ وقت آنها را برنداشته بود را بر ملت ایران دوباره اعمال کرد و قصد دارد در بین ملت ایران تفرقه بیندازد.
وی تاکید کرد: تحریم ها در طول 40 سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی نتوانسته است کوچکترین ذره ای در اراده فولادی ملت ایران وارد کند و ملت انقلابی ما را از دفاع از انقلاب و ارزش های والای آن دور کند.

بعد از سخنرانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی قطعنامه راهپیمایی توسط یکی از دانش آموزان دبیرستان شهید کاظمی قرائت و سپس پرچم های آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شدند.

بازدید [ 528 ]
برچسب ها