اخبار

جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سروآباد برگزار شد

این جلسه به ریاست دادور فرماندار و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و کلیه اعضا در سالن فرمانداری برگزار شد.
جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سروآباد برگزار شد

در جلسه صبح امروز کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان سروآباد، کوهسار دادور فرماندار این شهرستان با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی، اظهار داشت: تحقق اهداف این شعار نه تنها باعث رونق و شکوفایی اقتصاد کشور و استان می شود بلکه اجر معنوی و رضایت الهی را هم بدنبال خواهد داشت.

دادور گفت: در اجرای برنامه های اشتغالزایی شهرستان سروآباد، معیشت مرزنشینان را بصورت ویژه مدنظر قرار می دهیم.

برهان صلواتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در این جلسه بر ظرفیت‌ها و پتانسیل های خدادادی شهرستان سروآباد از جمله گردشگری و طبیعت بکر، کشاورزی و باغداری، پیشینه فرهنگی - دینی و ... تاکید کرد و گفت: برای توسعه همه جانبه این شهرستان باید هم مردم و هم مسولان پا به پای هم تلاش و فعالیت نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در ادامه با بیان اینکه هیچگونه محدودیت اعتباری و تسهیلاتی برای اشتغالزایی در سروآباد نداریم به ارایه آماری از  وضعیت تسهیلات اشتغالزایی این شهرستان پرداخت و گفت: تاکنون ۱۲۷ طرح در حوزه کشاورزی متقاضی استفاده از تسهیلات ۷ میلیارد تومانی سهم شهرستان در بخش اشتغال توسعه پایدار روستایی و ۱۸ طرح هم در حوزه اشتغال فراگیر به بانکهای عامل معرفی شده است.

وی اظهار داشت: در حوزه مشاغل خانگی هم ۵۵ طرح در شهرستان سروآباد به مبلغ ۳۲۹ میلیون تومان به بانکها معرفی شده است که از این تعداد ۳۲ طرح با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

بازدید [ 662 ]
برچسب ها