اخبار

جلسه هیئت امنا حساب 100 حضرت امام (ره) شهرستان سروآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، جلسه هیئت امنا حساب 100 حضرت امام (ره) شهرستان سروآباد به ریاست فرماندار سروآباد ،مهندس قمری دبیر این حساب در استان کردستان و کلیه اعضا در دفتر فرماندار برگزار شد.
جلسه هیئت امنا حساب 100 حضرت امام (ره) شهرستان سروآباد برگزار شد

مهندس قمری دبیر حساب 100 امام در استان کردستان ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام ویژه فرماندار سروآباد در تصویب مصوبات جهت کمک به اقشار کم درآمد ،گزارشی از عملکرد هیئت را ارئه نمود.

قمری در ادامه از فرماندار سروآباد درخواست کرد برای تاسیس انجمن خیرین مسکن ساز کمک و مساعد لازم را معمول دارند.

وی گفت : از شهریوز 96 تاکنون 151 میلیون تومان کمک نقدی از محل حساب 100 امام (ره) در شهرستان سروآباد تحت عنوانهای واحدهای نیمه تمام ، واحدهای بهزیستی ،کمک به زوجهای جوان پرداخت و همچنین یک واحد مسکونی در روستای حسین آباد به متقاضی دارای 3 معلول واگذار شده است.

دادور فرماندار سروآباد با تاکید بر اهمیت موضوع خانه دار شدن اقشار کم درآمد و نیز کاهش حوادث ناشی از سوانح طبیعی ، فرهنگ سازی و پیروی از عرف جامعه را اصلی ترین عامل در جذب خیرین مسکن ساز به این مقوله عنوان نمود.

دراین جلسه اهدای دو پلاک زمین مسکونی در روستاهای حسین اباد و ترخان آباد و همچنین کمک بلاعوض جهت نوسازی یک واحد مسکونی از محل حساب 100 امام (ره) مصوب گردید.

در پایان حکم عضویت اعضا در هیئت امنا حساب 100 امام (ره) شهرستان سروآباد توسط فرماندار سروآباد به اعضا اهدا شد.

بازدید [ 395 ]
برچسب ها