اخبار

جلسه هفتگی ستاد مبارزه با کرونا

چهارمین جلسه هفتگی ستاد مبارزه با کرونا شهرستان با موضوع ساماندهی مشارکتهای مردمی در راستای کنترل ،پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور باشی فرماندار شهرستان و سایر اعضاء ستاد برگزار گردید.
جلسه هفتگی ستاد مبارزه با کرونا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سروآباد، چهارمین جلسه هفتگی ستاد مبارزه با کرونا شهرستان با ریاست باشی  فرماندار شهرستان و سایر اعضاء ستاد  برگزار گردید.

فرماندار شهرستان بر لزوم حفظ آرامش شهروندان و جلوگیری از انتشار شایعات و اخبار نادرست تأکید نموده و فضای مملو از نشاط و امید را لازمه ی مدیریت و کنترل این بیماری دانست.

وی افزود : در صورت عدم رعایت دقیق و مسئولانه ی پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های وزارت بهداشت در زمینه ی فاصله گذاری اجتماعی، از سوی شهروندان، شرایط بحرانی خواهد شد.

باشی در ادامه با تأکید بر نقش مهم مردم در مقابله با کرونا گفت:برای کاهش تبعات این بیماری، بدون تردید به تلاش همه جانبه ی مسئولان و همکاری مردم، نیاز مبرم داریم، نقش ارزنده و اساسی روحانیت معزز، سازمان های مردم نهاد و گروه های مرجع بیش از پیش احساس می گردد.

فرماندار سروآباد با اشاره به اهمیت همکاری دستگاه‌های مختلف با مراکز بهداشت و درمان به‌ منظور ریشه‌کن کردن این بیماری، افزودند: دستگاه‌های مختلف شهرستان با همکاری کارشناسان مرکز بهداشت و درمان شهرستان، نسبت به استقرار میز سلامت در ورودی ادارات و تعیین رابط سلامت، اقدام و وضعیت بهداشتی و سلامت مراجعین را حتی‌الامکان کنترل نمایند، ارائه ی خدمات به مراجعین منوط به استفاده از ماسک بوده و کلیه ی پرسنل و مراجعین به ادارات ملزم به رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی می باشند.

بازدید [ 131 ]
برچسب ها