اخبار

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سروآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سروآباد ؛جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به ریاست دادور فرماندار و باحضور کلیه اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان سروآباد برگزار شد

فرماندار سروآباد طی سخنانی خاطرنشان نمود در ایام تعطیلات نوروزی باید ادارات ونهادهای مربوطه برنامه ریزی لازم جهت ارائه خدمات شایسته ومناسب به مسافران و گردشگران در شهرستان انجام دهند.
وی افزود : همه دستگاههای ذیربط باید فضا و زیرساختها را به گونه ای آماده کنند تا مسافران و گردشگران با کمال آرامش و امنیت از همه ظرفیت های موجود در شهرستان به صورت بهینه استفاده نمایند و دغدغه ای برای حضور در این شهرستان نداشته باشند چرا که ورود مسافر و گردشگر به شهرستان برکات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی فراوانی در پی خواهد داشت.
فرماندار با تأکید بر اهمیت همکاری و همدلی دستگاه های ذیربط در راستای خدمت به مسافران و میهمانان نوروزی، افزود: دستگاه های خدماتی باید نسبت به انجام وظایف  مرتبط اقدام و در جهت خدمت هرچه مطلوب تر به میهمانان و گردشگران نوروزی همکاری های لازم را انجام دهند.
وی افزود: در راستای خدمات رسانی و رفاه حال گردشگران و مسافران از تمام توان دستگاههای مستقر در شهرستان استفاده می شود تا به بهترین نحو ممکن این منطقه، به گردشگران و مسافران شناخته و فرصت ها و مزیت های شهرستان معرفی گردد.
وی باتوجه به اسکان مسافران نوروزی در مدارس گفت: آموزش و پرورش نسبت به تجهیز مدارس برای اسكان موقت مسافران نوروزی اقدمات لازم را به عمل آورد.

بازدید [ 497 ]
برچسب ها